Sari la conținut
Forum Roportal
sereniti

Sex pe ciclu? (baieti si fete)

Evaluează acest topic

Sex pe ciclu?  

296 membri au votat

  1. 1. DACA ESTI FATA .... Faci sex cand esti la ciclu?

    • nu sunt fata, nu se aplica
      99
    • da.. nu am o problema cu chestia asta
      85
    • nu... poate as incerca sa vad cum e
      38
    • nu... nu cred ca o sa o fac vreodata
      74
  2. 2. DACA ESTI BAIAT ... Ai face sex cu o fata cand e la ciclu?

    • nu sunt baiat, nu se aplica
      148
    • da.. nu am o problema cu chestia asta
      70
    • nu... poate as incerca sa vad cum e
      34
    • nu... nu cred ca o sa o fac vreodata
      44


Postări Recomandate

Am facut-o si nu am nici o problema cu asta....vorba cuiva de pe aici...in restul lunii o iubim si in acele zile ne e scarba...

Chiar nu vad nimic scarbos in asta...Mi se pare ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt baiat, DA, am facut-o cu o fata pe ciclu (de fapt cu 2 partenere cand au fost pe ciclu), NU a fost nici o problema (cu exceptia unor mici dureri la una din fete), NU a fost nimic scarbos, salbatic DA, pasional DA, daca merita sa mai incerc, tot DA. :cry: Haideti sa nu ne mai cramponam de nimicuri din astea gen "lipsa de igiena", doar nimeni nu e chiar asa de iresponsabil incat sa faca chestia asta in cazul unui one-night-stand. Daca cei 2 se cunosc si au incredere unul in celalalt, NU vad care ar fi problema.

 

 

P.S. De vreo 3 ori m-am chinuit sa votez si mi-a dat eroare Roportalul... se pare ca sunt din ce in ce mai plini de erori baietzii. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e vb. de neplacut. Dar eram mic cand am facut-o. Apoi m-am desteptat si am aflat ca doctorii spun sa nu ... si biserica zice sa nu.

 

Doctorii zic sa nu? E prima oara cand aud asta. Ai o sursa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
P.S. De vreo 3 ori m-am chinuit sa votez si mi-a dat eroare Roportalul... se pare ca sunt din ce in ce mai plini de erori baietzii. :cry:

 

pai ai votat la ambele categorii? adica daca esti baiat bifeaza si la fete obtiunea "nu sunt fata, nu se aplica"

asa sigur o sa mearga

 

cat despre ce zici tu... da cred ca nimeni nu ar face asa ceva cu o persoana pe care sa nu o cunoasca... la oane-night-stand nici nu se pune problema. eu am refer mai ales la cuplurile mai vechi care stiu ca cealalta persoana este curata si nu are de ce sa se teama.

nu cred ca aici e vorba de igiena... adica ea exista si pe perioada ciclului, nu? este vorba de o perioada inestetica... adica factorii vizuali sunt cei care "te retin".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vad nicio problema ... mi se pare chiar mai apetisant, plus ca fata se excita mult mai repede si e muuult mai placut. nici eu nu am auzit ca medicii sa interzica asta. sex pe ciclu e recomandat cuplurilor care se cunosc intr-adevar foarte bine ! pt mine e ok ! :cry:

Editat de jojodor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut niciodata...astept ocazia si o sa va spun parerea mea..dar tin sa zic din start ca as incerca macar o data si in functie de ce se va intampla, voi decide daca voi repete actiunea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am facut niciodata...astept ocazia si o sa va spun parerea mea..dar tin sa zic din start ca as incerca macar o data si in functie de ce se va intampla, voi decide daca voi repete actiunea!

 

 

O vei repeta! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×