Sari la conținut
Forum Roportal
alpad

Cine urmeaza sa intre in manuale?

Postări Recomandate

Wow... daca inainte nu aveam o impresie prea buna despre "mesagerul dragostei", acum am una chiar proasta  ::cry:: 

Deh! Educatia asta.... uneori lasa de dorit  :cry:

Tu ce faci cand te manca ? nu te scarpini CU MANA (logic) ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In public??? Niciodata!!! Mi se pare lipsa de respect  si de educatie...  :?

Ai perfecta dreptate!Chiar este o lipsa de bun simt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, nu mi se pare o scuza ca sa-a scarpinat discret... imi pastrez parerea... :cry: :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer, nu mi se pare o scuza ca sa-a scarpinat discret... imi pastrez parerea...  :cry:  :?

 

Nu i-am cautat scuza. De altfel am o parere "foarte buna" despre el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea, domnul "bre" ar trebui dus la sat, unde ii e locul! acolo sunt fanele lui:babele, care cred ca la-ar manca! il si vad incoltit de mii de babe sfrijite sau grasute disperate dupa mirciulica! :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca Andreea Marin.ca fiind cea mai prefacuta prezentatoare TV si cea mai cretina...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-as pune la zid pe scrpinatori si le-as taia....manutele sa se scarpine cu gura x-(. e taraneala si e frecventa pe strazile din oras....

Editat de pufuletz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti rautaciosi degeaba. Nu sunt megafan Mircea Radu, dar stie omul sa faca audiente? Stie ! Stie sa stoarca lacrimi de la popor? Stie ! Pai atunci bravo lui ! Chiar daca mai are si "dansul" nevoile lui intr-ale scarpinatului - si nu cred ca vina este in cea mai mare parte a lui ci a celor care au filmat scena si nu au taiat-o la montaj... ::huggles::

 

Revenind la subiect, in manuale ar trebui sa il vedem in curand pe ... Gigi Becali . In care manuale ? Pai... in manualele de istorie !! El e "razboinicul luminii" !! ::soc::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×