Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Situatie care e importanta sau exagerare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 minute, Amarena a spus:

Dar ce te f*te grija? Nu e asta subiectul.

Ba asta e subiectul, ca facandusi introspectie si realizand de ce e asa, abia atunci se poate vindeca. Cum am avut si eu topicul ala cu E Geloasa. Cateam patimit cu fatuca aia. Cat iam explicat ca i se trage de la stima de sine scazuta... dar daca nu a vrut sasi faca introspectie eu ce sa ii fac ? Acum probabil il freaca pe altu la cap ca o inseala. Si tot asa in perpetuitate. Sau pana va decide sasi faca introspectie, slabe sanse.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, NicolaeT a spus:

Se bazeaza pe prins donatorul cat sai dea sperma. Avand in vedere ca ia si tratament de fertilitate probabil e pe la 40 ani si asta e ultima ei sansa. Trebuie sa il tina langa ea cat e necesar pentru a face copilul si pe urma gata.

Am o prietena care e impreuna cu sotul ei de 25 de ani aproape. De casatorit s-au casatorit la starea civila abia acum 2 ani. Nu au copii. De ce ar mai sta impreuna daca nu si-au dorit copii nici unul din celalalt?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, NicolaeT a spus:

Ba asta e subiectul, ca facandusi introspectie si realizand de ce e asa, abia atunci se poate vindeca.

Numai tu nu te vindeci.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Enki a spus:

Am o prietena care e impreuna cu sotul ei de 25 de ani aproape. De casatorit s-au casatorit la starea civila abia acum 2 ani. Nu au copii. De ce ar mai sta impreuna daca nu si-au dorit copii nici unul din celalalt?

Intrebarea e de ce sau casatorit daca nu vor copii ? Ca sa aiba din ce divorta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cică să-și facă introspecție, parcă vorbești de spălat pe cap. Nu oricine e in stare să-și facă autoanaliza. Mulți habar n-au că-s defecți, ei cred că e bine așa cum sunt.

Editat de Amarena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Enki a spus:

Numai tu nu te vindeci.

Iti dau dreptul sami folosesti pozele pe orice siteuri vrei tu si sami cuceresti o gagica. Te invit si la nunta pe gratis daca reusesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, NicolaeT said:

Intrebarea e de ce sau casatorit daca nu vor copii ? Ca sa aiba din ce divorta ?

Ce, îți dă teoriile peste cap faptul că una s-a măritat din alte motive decât să se lase însămânțată?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Amarena a spus:

Cică să-și facă introspecție, parcă vorbești de spălat pe cap. Nu oricine e in stare să-și facă autoanaliza. Mulți habar n-au că-s defecți, ei cred că e bine așa cum sunt.

Atunci asta e. Sal divorteze pala si sa spere ca urmatorul nu o va mai insela (in mintea ei).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, NicolaeT a spus:

Ba asta e subiectul, ca facandusi introspectie si realizand de ce e asa, abia atunci se poate vindeca. Cum am avut si eu topicul ala cu E Geloasa. Cateam patimit cu fatuca aia. Cat iam explicat ca i se trage de la stima de sine scazuta... dar daca nu a vrut sasi faca introspectie eu ce sa ii fac ? Acum probabil il freaca pe altu la cap ca o inseala. Si tot asa in perpetuitate. Sau pana va decide sasi faca introspectie, slabe sanse.

Da, e geloasa. In general mereu a fost geloasa. E boala grea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×