Sari la conținut
Forum Roportal
antiprostie

Florin Citu - poate cel mai incompetent premier de dupa 1989

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

CNN poate grai ce vor in Utah locuiesc Mormoni = religiosi care se cred parintii Satanei, si ei nu se vaccineaza deloc sau Iehovistii si nici Baptistii dar sint in zeci si sute de secte care refuza orice interventie medicala.   Nu accepta sange dar nici nu dau sau injectii de nici un fel si tocmai ei detin si Industria de Case de Batrani cu angajati 100% ilegali.      In Arizona nimic nu mai este obligatoriu, masti niciunde, doar in anumite cabinete medicale sau Spitale unde se opereaza sau se fac teste mai complicate.   In localuri n-o sa te intrebe de carnet sau document de vaccinare :derisive:     Azi au fost mai multe teste pozitive decat la 1 Januarie 2021, dar se protesteaza contra obligativitatea vaccinarii si al purtarii mastilor.   Ieri in magazine erau femei in chiloti tetra de pe vremuri in Romania cum erau si se credeau imbracate, corp frumos deloc n-aveau si nici tinere nu mai erau, parca-s scapati din Azilul de Nebuni, dar sint acoperite si pot intra oriunde.   Eu contra asta as protesta dar m-ar considera contra femei si alte mitocanii acei oameni "calzi" la minte.

Eu n-am treaba cu Amazon pe langa ca se mai construieste de azi inca un uries, imens, titanic depozit subteran ca aici este sigur ca nu se va distruge de apa din nici o sursa, si iar sosesc mii de muncitori, eu doar la TV o sa vada actiunea da in desert este operatiunea asta in miscare deja.   Cu ocazia asta pe cei spalati de pele uraganului se aduc aici ca vor avea si loc de minca dar si locuinta noua ca se construiesc mereu inainte de catastrofa, sa fie unde primi sinistratii.    Si toate bolile ce aduc cu ei, se vor inmulti tot aici, ma bucur ca departe de mine, dar totusi si ei au drept la viata, au si copiii, sint oameni ca restul suferinzilor sa apele le-au spalat toate amintrile. 

Cersetorii s-au dus inapoi in Canada, ca vara a fost prea cald pentru a sta pe strada sub soare, poate vor reveni, dar au si murit din ei multi erau in ziar pe pagina respectiva.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×