Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Andreea Marin - va fi sau nu o casatorie? Ce parere aveti?

Postări Recomandate

e posibil sa fie ceva intre ei, si eu i-am vazut in diferite ipostaze in care se purtau foarte familiar. insa nu cred ca poate fi vorba de o casnicie. stim deja cat de mult tine Tiriac la burlacia sa. daca nu sa-a casatorit cu femeia care i-a daruit deja 2 copii....si cu care a trait nu din obligatie ci din motive sentimentale....

pe de alta parte, cred ca ar putea fi tot un joc de culise al Andreei de a-si mai creste audienta :cry:) ca in faza cu actul sexual filmat de tv mania..va amintiti nu?

cine stie? poate ma insel, poate ca zanuta stupizelor chiar are planuri mari cu mosulica tiriac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sub titlul "Au innoptat impreuna!", cei de la "Ciao!" relateaza urmatoarele:

 

"Marti, 12 octombrie, la orele 21:00, in fata blocului de cinci niveluri din cartierul bucurestean Aviatiei, in care locuieste Andreea Marin, a oprit un Volscaswagen Touareg inchis la culoare, cu numerele de inmatriculare B 10 DST. Soferul nu a oprit masina, astepta pe cineva. La mai putin de 10 minute, din usa blocului a aparut Andreea Marin, care sa-a indreptat spre Mercedes-ul sau parcat putin mai incolo si a luat ceva. Si-a inchis masina din telecomanda si sa-a urcat pe locul din dreapta fata al Volscaswagen-ului de teren. Soferul a demarat si sa-a indreptat spre Baneasa, a iesit din Bucuresti. Au mers relativ repede, drumul fiind liber, datorita orei tarzii.

Dupa nici o ora, Andreea si insotitorul ei opresc la benzinaria Petrom de dupa Ploiesti. In sfarsit, din Volscaswagen coboara soferul, pe care il recunoastem: Daniel Stanciu, fost ziarist la cotidianul "National". Stanciu cumpara ceva din benzinarie, dupa care pleaca spre Campina, unde vireaza dreapta. Nici 10 minute mai tarziu, Daniel si Andreea intra cu masina in curtea casutei ei de la Telega, care a fost gata de curand. Intra amandoi in casa si aprind luminile. Era in jur de 22:15. Am observat ca nu era nimeni inauntru.

Cateva minute mai tarziu, ca o adevarata gazda, Andreea la-a poftit pe Daniel in balconul de la etajul 1, de unde i-a arata imprejurimile, cu toate ca era intuneric. Dupa cateva minute au parasit balconul. Peste o ora si jumatate, timp in care nu stim ce au facut, sa-au stins definitv luminile. Toata noaptea, nici o miscare.

Dimineata, aproape de ora 10:00, Daniel a iesit singur in balconul de la etajul 1, ca sa fumeze o tigara. Era sa ramana inchis pe dinafara, asa ca a preferat sa coboare in fata casutei. In timp ce el fuma, Andreea, probabil intr-o pijama gorasa, strangea o masuta din balcon, pe care pana la urma a bagat-o in casa. Dupa ce si-a terminat tigara, Daniel si Andreea sa-au intalnit la parter, in bucatarie, unde se vede perfect, fiind geamuri inalte. Acolo au luat masa si au facut conversatie. Ceva sa-a intamplat, pentru ca, la un moment dat, Daniel a zbughit-o pe usa, sa-a suit in masina si a plecat, lasand-o pe Andreea singura si fara masina. Aici n-am prea inteles. Cum a ramas ea singurica? Iata intrebarea."

 

Cam atat... :cry: :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant. Multumim monique pentru ca ne-ai trasmis si noua articolul din Ciao.

 

Eu totusi nu inteleg ziaristii care se baga cu buldozerul in viata personala a oamenilor. AM nu este inca insurata asa ca este libera sa se ... cu cine vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca a vrut Andreea sau nu sa isi mareasca audienta, nu se va stii :!:

 

Dar ce este cert este ca presa ar trebui sa mai caute si stiri mai interesante si sa lase acesti oameni sa isi traiasca si ei viata cum vor si cum au invatat :winca:

In legatura cu ce ai adus aminte Bigexpectations, atunci cand sa-a filmat acel act sexual, a fost o mare porcarie din partea acelei Reviste, deoarece nu cel ce a filmat este un "bagacios" ci conducerea revistei este vinovata, pentru ca da curs unor astfel de actiuni! :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant. Multumim monique pentru ca ne-ai trasmis si noua articolul din Ciao.

 

Eu totusi nu inteleg ziaristii care se baga cu buldozerul in viata personala a oamenilor. AM nu este inca insurata asa ca este libera sa se ... cu cine vrea.

 

Placerea e de partea mea! :x

 

Nici yo nu sunt de acord cu paparazzi, insa celebritatea are si parti mai putin placute... in momentul in care iti doresti sa ajungi persoana publica si mai ales cand reusesti, iti asumi si aceasta responsabilitate... aceea de a avea grija sa nu calci stramb niciodata, pentru ca poti fi vazut/a... viata personala dispare deoarece mii de priviri sunt atintite asupra ta...

 

Cat desprea Andreea Marin... e tanara, libera si poate avea alaturi pe cine isi doreste... pozele nu o prezinta in ipostaze "interesante"... dupa prima experienta de genul acesta, a declarat ca ea stie cand a traga jaluzelele :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simpatic nu ? 40 de ani peste virsta ei ?

poate asteapta se faca un atac de cord dupa nunta :x

 

chiar daca se casatoresc se scapa destul de repede de el ( ca doar este mai batrin cu 40 de ani decit ea) , ramine cu numele , ramine cu o particica din avere si .... ramine cu relatiile lui ( va fi saracuta vaduva trista )

ea plina de bani e , dar nu cred ca o multumeste o cariera in televiziune , vrea altceva , iar el ii poate oferi acel ceva

 

si acuma sa fim seriosi ce dragoste ma e si aia ? ca daca o luam asa la modul cel mai serios ....el e nasol rau

maustata aia te termina psihic .........

si daca e sa recunoastem ceva .... la nunta lu Sturza aratau bine impreuna ( sau mai bine zis ea arata bine )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de cei doi "porumbei", mai multe numere in urma, in "Catavencu" era ceva de duh, cam cum eventual se va numi "rodul" dragostei lor: ION ION ION TIRIAC. Primul, evident, lista poate continua... :-de :rendeer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare om are dreptul la libertate si viata si-o traieste cum vrea.

parerea mea este,ca nu trebuie criticati nici ziaristii nici vedetele,sa le zicem asa,pentru ca fiecare isi face meseria.

AM mie imi inspira foarte multa falsitate si nu prea ma intereseaza ce face dar,cu Tiriac? :socca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum se pare'' miss stupize'' nu face multi pureci intr-un pat.Poate al mosului e mai altfel,sau are nevoie de reparatii la ''MERCEDES"... ::cry::

Dar la urma urmei....incurcate sunt caile Domnului...cine stie ce pasarici are Andreea in cap?

Adevarul ca de o buna bucata de vreme nu prea mai are priza la public...

Eu cred ca e ptr imaginea ei afisarea cu Tiriac.

Sau a trecut Tiriac la "cruditati" ,sau Andreea la "muraturi". ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×