Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Andreea Marin - va fi sau nu o casatorie? Ce parere aveti?

Postări Recomandate

Andreea Marin va fi mireasa lui Ion Tiriac?

Vedeta Surprizelor a reusit, se pare, sa-la convinga pe Ion Tiriac sa o ia de sotie. Surse din apropierea omului de afaceri spun ca cei doi logodnici pun la punct detaliile mult asteptatului eveniment si au ajuns la cea mai delicata problema: banii. Pentru a nu aparea discutii, cei doi au cazut de comun acord sa incheie un contract prenuptial, negociat in prezent cu mare atentie. in ultimul timp a existat o adevarata "concurenta" intre mai multe femei pentru a intra "in gratiile" miliardarului Ion Tiriac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"sa-la convinga"??? :evil: era nevoie sa-la convinga? Am auzit si eu acum cateva luni niste vorbe cum....ca.... :? insa ei au dezmintit ca ar fi ceva.

Dar mai stii....de unde sare iepurele......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit zvonuri dar nu credeam ca se va ajunge atat de departe. Daca se tine cont de varsta Ion Tiriac ar putea sa-i fie bunic (cred ca sunt vreo 40 de ani diferenta intre ei).

Nu judec pe nimeni dar eu cred ca astfel de relatii nu rezista in timp deoarece diferentele se accentueaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai nou e foarte "la moda" sa te casatoresti cu "bunicul" din motive financiare... Insa Andreea Marin numai saraca nu e . Si atunci oare ce o determina sa faca acest pas?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai nou e foarte "la moda" sa te casatoresti cu "bunicul" din motive financiare... Insa Andreea Marin numai saraca nu e . Si atunci oare ce o determina sa faca acest pas?

..numele....!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×