Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Sex la..minut...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiam ca fac o greseala(chiar cu tine) ..dar tu erai pe teava. Intradevar... nu asta am vrut sa se priceapa ca numai "plesuvul mov" are umor din toate gagicile-again no offense cristy- (vreo 4) de pe topic. Hai ma..normal ca gainile ard mai mult si la temperaturi mai inalte ca puicutele. Eu nu ma gandisem "la o alternativa". Pur si simplu nu mi-am dat seama ca )voi santeti impreuna. Asa ca semnez..si ma retrag(desi nu e o afacere sa-ti bati capul cu...vulturasi :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu suntem impreuna...el cu viata lui, eu cu a mea. Dar am pune-o impreuna de o ciorba: de puicuta, de gaina, de vulturas. Vedem noi... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo: Ce melodie penala se aude la mine in cartier, la bodega din coltz! Zice asa:

 

"Pasarica mica

Vino la Mitica

Nu dureaza un minuut

Si femeie te-am facut!"

 

:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo: Ce melodie penala se aude la mine in cartier, la bodega din coltz! Zice asa:

 

"Pasarica mica

Vino la Mitica

Nu dureaza un minuut

Si femeie te-am facut!"

 

:friends:

 

ce bodega ai tu acolo?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nop. I se zicea...chiar cat mai e "scurtul" in capitala ?!

 

Sigur..intrebarea e "peiorativa"..e pusa mai mult pt. cristy...el trebuie sa stie preturilii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nop. I se zicea...chiar cat mai e "scurtul" in capitala ?!

 

Sigur..intrebarea e "peiorativa"..e pusa mai mult pt. cristy...el trebuie sa stie preturilii.

 

Si de ce crezi tu ca le stie el?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ups again. Ti-am zis ..nu am stiut ca santeti impreuna...Fapul ca nu contribuie si el "cinstit" la chirie... nu inseamna ca chiar face (merge la c..ve.) altceva cu banii.

 

Se pare ca eu imi pierd incet umorul..cert e ca tu ai un" post"..misto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×