Sari la conținut
Forum Roportal
Artemis_Dida

Bacau - micul Bucuresti

Evaluează acest topic

Alo, Primarul?  

22 membri au votat

  1. 1. Stavarache merita titlul de primar?

    • Da
      5
    • Nu
      17


Postări Recomandate

o remarca idioata.imi cer scuze celor care stau in bacau.e un oras super frumos.am fost pe acolo si m-au impresionat mult cladirile(mai ales catedralele).

ai avut noroc ca n-am vazut numai prima postare :crazy:

deci...ma bucur ca ai ajuns la aceeasi constatare :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci daca bucuresti e micul paris, si bacau e micul bucuresti, rezulta prin silogismul care este, ca bacaul e micul paris? :flowers:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci daca bucuresti e micul paris, si bacau e micul bucuresti, rezulta prin silogismul care este, ca bacaul e micul paris? :bye:

 

 

Nu rezulta mai nimic, e doar un oras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci daca bucuresti e micul paris, si bacau e micul bucuresti, rezulta prin silogismul care este, ca bacaul e micul paris? :tease:

 

ca tot moldoveanul zic: ihi :o::o:

 

dar dupa cum ii place lui Zaiu sa zica... numai partea centrala :yahoo:

din pacate era si mai frumos....dar au avut grija primarii sa taie copacii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orasul vacantelor mele :o: in ultima zi de scoala plecam la Bacau, in ultima zi de vacanta reveneam in Bucuresti. Era curat si ingrijit si pe vremurile de demult, cand mergeam sa pap prajituri la cofetaria Scala sau Select. Si cand mergeam prin parc de stateam pana seara tarziu... ce faine vremuri... Si acum mi se pare curat, am fost ultima data acum doi ani. Chiar mi-e dor de Bacau :tease:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e frumos orasul insa trebuie facute multe investitii si atrase companii mari care sa ajute la dezvoltarea lui.....sper sa se rezolve cat mai curand problema locurilor de munca....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt locuri de munca....daca vrei si doresti sa-ti faci o cariera de vis intr-ale spalarii vaselor, podelelelor, gatitului si servitului clientilor de orice natura :spiteful:

 

Pe unde am umblat n-am vazut atat de multe restaurante, pub-uri si localuri deschise in miez de noapte. pur si simplu e prea mult consum in orasul asta!! parerea mea

 

de cand a venit Stavarache parca s-au mai inrautatit lucrurile 8)

 

nu stiu ce i-a venit primariei dar deodata, intr-o dimineata cu soare se trezesc niste insi pusi de primarie ca trebuie sa ia gardul cetatenilor ce le ingradeau spatiul verde din jurul blocurilor. motivul: nu cunosc....

 

nu mai zic de podul de la Serbanesti....pentru chestia asta sunt total nesimtiti

 

inca o faza.. ciudata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×