Sari la conținut
Forum Roportal
Larisa irina

Buna ziua

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ,prietenul meu vorbeste aiurea cu mine ma face nebuna si proasta etc.nu mai imi ofera atentie e foarte distant fata de mine ,cand incerc sa stau sa discut cu el sa vad care e problema din relatia noastra ma respinge imi lasa impresia ca nu are timp sa ma asculte ,am incercat multe metode dar toate au esuat cand iam zis ca vreau sa plec mia zis ca dece sa plec findca ma voi intoare inapoi la el ,nustiu ce sa fac ,dormim separat ,am inceput sa ma simpt dezamagita de mine si urata mie rusine cu mine sa mai ies in societate ,mam inchis in mine nustiu daca chestia asta ce o am nu e depresie findca sunt si agitata uneori ...Voi ce parere aveti ajutatima va rog cu un sfat sunt disperata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa pleci si sa nu te mai intorci niciodata la el.

Daca ai fi "nebuna si proasta" ar trebui sa te paraseasca, nu sa-ti spuna asta, dar ma gindesc ca n-o fi nici el vreun domn :tongue:

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.01.2019 la 9:35, Larisa irina a spus:

Buna ,prietenul meu vorbeste aiurea cu mine ma face nebuna si proasta etc.nu mai imi ofera atentie e foarte distant fata de mine ,cand incerc sa stau sa discut cu el sa vad care e problema din relatia noastra ma respinge imi lasa impresia ca nu are timp sa ma asculte ,am incercat multe metode dar toate au esuat cand iam zis ca vreau sa plec mia zis ca dece sa plec findca ma voi intoare inapoi la el ,nustiu ce sa fac ,dormim separat ,am inceput sa ma simpt dezamagita de mine si urata mie rusine cu mine sa mai ies in societate ,mam inchis in mine nustiu daca chestia asta ce o am nu e depresie findca sunt si agitata uneori ...Voi ce parere aveti ajutatima va rog cu un sfat sunt disperata .

Dacă îl lași în pace și nu-l mai dogăni,  va fi totul bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×