Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

INAINTE DE A DESCHIDE UN TOPIC, CITITI-L PE ACESTA!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare

 

Daca doriti sa deschideti o tema de genul

 

"cum sa imi dau seama daca ma iubeste?"

"oare tine cu adevarat la mine?"

"cum iti dai seama daca tine la tine?"

"ma iubeste, nu ma iubeste - cum imi dau seama"

 

sau altele de aceeasi factura:

 

exista deja un topic pe aceasta tema. si anume acesta. postati in el. de aceea a fost creat. de fapt, au fost create vreo cinci, dar s-au unit.

 

nu va faceti griji - daca apare un mesaj nou in topic, acesta se muta automat "in capul listei" - cei care ar raspunde o vor face. daca mai deschideti un al saselea, saptelea, optulea... nu veti reusi decat sa iritati colegii de forum, iar aceasta s-ar putea sa le scada mult din disponibilitatea de a va ajuta sau de a va oferi pareri / opinii / sfaturi pertinente. parol!

 

 

ps: in ciuda tonului, va asigur ca

 

1. nu mi-am dorit sa se simta nimeni ofensat;

2. acesta este un mesaj cat se poate de serios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, sectiunile unui forum, zau ca isi au si ele rostul lor. :surrender:

 

 

 

Daca postati bancuri, chiar daca or fi ele despre sex, postati-le rogu-va la coltul vesel.

 

Daca deschideti topicuri de sex, deschideti-le in subsectiunea aferenta.

 

 

 

Senc iu veri maci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-as ruga ca inainte sa postati o tema noua sa folositi functia "Cautare" din dreapta sus, deoarece este foarte probabil ca subiectul pe care vreti sa-l postati sa fi fost discutat anterior. Natura subiectului pe care doriti sa-l postati va face diferentierea locatiei temei: "Dragoste ", "Cazuri si necazuri in dragoste" sau "Sex Behavior". Asadar, atunci cand utilizati functia "Cautare", va rog insistent sa Cautati la "Dragoste", "Cazuri si necazuri in dragoste", "Sex behavior" si la "Arhiva". Foarte multe topicuri vechi sunt acolo, asa ca bine ar fi sa cautati si acolo, pentru ca s-ar putea sa gasiti ceea ce vreti sa postati.

De-asemenea, v-as ruga insistent sa scrieti citet si clar ca la scoala. Limbajul de tip mirc [ k, tz, sh, etc] nu face decat sa ingreuneze cititul raspunsurilor dvs [ca sa nu mai spun ca este interzis prin regulament].

Incercati sa discutati ideile intr-o maniera civilizata, fara jigniri sau atacuri la persoana.

Pentru mai multe detalii, consultati Regulamentul forumului Roportal aici: http://www.roportal.ro/discutii/ftopic788.html

Multumesc. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×