Sari la conținut
Forum Roportal
Succes Leader

Club anti-URSS

Postări Recomandate

Tocmai de asta si creez aceasta organizatie....

Vezi poza...

 

E o organizatie anticomunista. Daca veti intra pe canalul de mirc, veti vedea ca e gol.. fiindca are nevoie de cineva care sa stea permanent pe el... cineva care sta foarte mult online si care stie ce inseamna comunism...

Poza ta e ceva care depaseste mult profilul acestui portal... cred ca nu e potrivita pentru acest mediu in care vrei sa ai adepti (care e defapt rolul organizatiei ? sa prinzi si sa ucizi rusi? e cam "ceata" :nep: in ceea ce afirmi...) :spiteful:

Ce vina au rusii obisnuiti pentru ineptiile pe care le-au sustinut conducatorii lor ? Eu sper pe viitor sa chibzuiesti mai mult inainte sa-i dai frau nervilor... apropos, ma intreb cati ani ai si daca ai prins intr-adevar acea perioada dinainte de 89...

Lasa-ti ratiunea sa invinga in lupta cu instinctele... chiar daca ne mai "atingem" uneori intre noi, nu cred ca vei gasi adeptii acestor idei pe aici! :cowboy:

Editat de DORO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare popor are oameni cu care se mandreste. Dar noi judecam majoritatea...nu pe fiecare in parte.

 

Aici totul e pasnic frate. Ai auzit tu de vre-o crima?

Incep sa am impresia ca sunteti comunisti.

Oare nu au fost destui 60 de ani?

 

E o organizatie politica si speculatiile nu au loc aici.

Punct.

 

Cei ce se aseamna se aduna. Cei ce sunt invingatori au stiut si vor sti sa aleaga sistemul...

 

Full strnght!

Editat de Succes Leader

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fac un club... NOI URAM RUSII!

Fiecare popor are oameni cu care se mandreste. Dar noi judecam majoritatea...nu pe fiecare in parte.

 

E o organizatie politica si speculatiile nu au loc aici.

Punct.

 

In primul te sfatuiesc sa iti temperezi limbajul. In ciuda protestelor tale, prima ta afirmatie exact a xenofobie suna.

 

In al doilea rand, acest forum nu este mediu ideal pentru promovarea organizatiilor politice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×