Sari la conținut
Forum Roportal
Cojcaru

va rog mult sa ma ajutati

Postări Recomandate

m-am certat cu prietena mea si vreau sa fac un slide show de asta ca pe youtube cu poze cu unda melodic si cu texte pe poze...dar nu ma pricep am inteles ca porshow gold e bun da r nu stiu sa lucrez cu prorame de astea...care ma ajuta?multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am certat cu prietena mea si vreau sa fac un slide show de asta ca pe youtube cu poze cu unda melodic si cu texte pe poze...dar nu ma pricep am inteles ca porshow gold e bun da r nu stiu sa lucrez cu prorame de astea...care ma ajuta?multumesc

PhotoDex ProShow..

este foarte bun si usor de folosit..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PhotoDex ProShow..

este foarte bun si usor de folosit..

te rog frumos ma poti ajuta tu...am facut eu cv cv...dar cand am salvat imi arata doar un fisier de ala text nush chiar nush sa folosesc..vrei sa ma ajuti te rog mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am si eu o problema cu monitorul , cand aprind PC-ul, imi palpaie becul verde de la monitor si se vede tot negru .... trebe sa stau vreo 10 minute sa se aprinda si monitorul . Daca se pricepe cineva din voi sami spuneti si mie va rog ce este defect la el mai sigur... Astept un raspuns va rog !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am si eu o problema cu monitorul , cand aprind PC-ul, imi palpaie becul verde de la monitor si se vede tot negru .... trebe sa stau vreo 10 minute sa se aprinda si monitorul . Daca se pricepe cineva din voi sami spuneti si mie va rog ce este defect la el mai sigur... Astept un raspuns va rog !

 

 

Nu ştiu ce monitor ai, dar eu am avut o problemă cu un LCD: exact aceeaşi problemă ! Pâlpâia becul de la monitor, şi se făcea fie verde, fie portocaliu. Şi numai din întâmplare se putea aprinde. Am crezut că e ceva cu calculatorul, însă, după "cercetări" mai amănunţite, mi-am dat seama că e monitorul: a avut ceva la cipul propriu. L-am dus la reparat şi totul merge bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am si eu o problema cu monitorul , cand aprind PC-ul, imi palpaie becul verde de la monitor si se vede tot negru .... trebe sa stau vreo 10 minute sa se aprinda si monitorul . Daca se pricepe cineva din voi sami spuneti si mie va rog ce este defect la el mai sigur... Astept un raspuns va rog !

 

In primul rand ar trebui sa determini ce cauzeaza problema. Testeaza monitorul pe alt pc sa vezi daca ai aceeasi problema. Daca nu prezinta aceleasi simptome verifica placa video (daca e dedicata). Am avut o problema similara, nu mai primeam semnal in monitor si am rezolvat cu reset de bios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×