Sari la conținut
Forum Roportal
M1elena

Curiozitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu la toate avem raspuns. Iar la unele... e mai bine ca nu il avem.

Din ceea ce ai povestit, problema este la el. Tu esti un om normal care a dorit o relatie, dar ai avut ghinionul sa intalnesti un om nepotrivit. Se intampla. NI se intampla. Incearca sa nu aduci problemele lui in viata ta.

Da, probail ca are derapaje... ceva se intampla cu el. Poate ceva ce nici el nu intelege sau nu accepta. 

Zici ca a mai avut relatii si ca a oprit lenjerii si de la celelalte. Deci... posibil ca omul sa aiba o problema. Nu inteleg de ce vrei sa intelegi tu problema lui, atat timp cat, probabil, nici macar el nu o intelege. 

Vrei sa il ajuti? Vrei sa il vindeci? Daca nu vrei asta, si vrei doar pt tine, ca sa intelegi tu ce s-a intamplat, iti spun ca e pierdere de timp. Pt ca esti prea suparata ( si e firesc sa fii asa) pt ce ti s-a intamplat, nu cred ca in mom asta esti capabila sa simti compasiune pt el. Orice vei descioperi, o perioada vei simti tot furie. 


Iar daca vrei sa il descoperi pt ca, eventual, sa spui si altora, nu e frumos si e tot pierdere de timp. Nu castigi nimic.

Castigi daca incerci sa iti vezi de viata  si fericirea ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, a facut parte din trecut.Am dreptul sa stiu ce este.

Si inca nu gasesc un raspuns convingator sa ma elucideze.

 

 

face sex cu tine? te satisface?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e frumos?Dar e frumos ca aproape ma bagat in spital.Sa zica ce a facut nu sa minta cu nonsalanta.Sa stie oameni ca e gay bolnav mintal, statea noaptea in genunchi deasupra mea am cosmaruri in fiecare zi.Ii este rusine de ce este sa i.si asume public ca rusine de ce a facut nu ia,fost.Nu am nici ce mai mica compasiune nici el nu a avut de mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×