Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

I-am spus,mereu am incercat sa ii spun ca nu e bine cand facea ceva gresit dar de data asta cea care a gafat-o am fost eu..

 

Inima ta ce vrea? Spre cine te trage? Sincer.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Putin cate putin se sustrage partenerul prietenei - rabdarea e o virtute.

 

Viata e o jungla.

Cu carpeta sau fara. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Renunta la ea. Nu va potriviti, ca prietene.

Ia-l pe el.  Ea nu pierde nimic, are destui de unde sa isi aleaga, si daca vrea sa isi destainuie cuiva ce are pe suflet, e gratis la biserica.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spre el ...

 

Eu cred ca el vrea doar sa se razbune pe ea, cred ca te foloseste. Bine, te-ai si oferit pe tava pt asta. Rana lui e recenta, dar daca tu vrei sa-i fii pansament....

Ce nu am inteles eu... Daca ea este asa cum ai descris-o tu, de ce te simti vinovata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca el vrea doar sa se razbune pe ea, cred ca te foloseste. Bine, te-ai si oferit pe tava pt asta. Rana lui e recenta, dar daca tu vrei sa-i fii pansament....

Ce nu am inteles eu... Daca ea este asa cum ai descris-o tu, de ce te simti vinovata?

Buna intrebare,asta ma intreb si eu .Habar nu am de ce am sentimentul asta . Exact de asta imi e teama si mie dar intr-un fel ma intreb cum de a avut rabdare atata timp doar pentru a se razbuna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

georgiana s-a lasat dusa de hormoni, nu e singura. treaba e ca nu regreta ca a dat-o in gat pe 'prietena' si nu are remuscari, deci nu ii prea pasa de prietena. las-o in pace pe tipa aia si vezi-ti de relatia cu tipul asta daca esti in relatie cu el.

 

nasol e ca tu nu pari de incredere, esti genul care da in 'gat' si eu nu as sta cu tine f relaxata. mereu  m-as feri sa-ti spun ceva si m-as intreba daca ce spun eu tie ajunge si la vecinul. daca faci d-astea cu prietena ta, de ce nu ai face si cu mine, gagicu tau?

 

 

cam atat..in rest nu stiu.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

georgiana s-a lasat dusa de hormoni, nu e singura. treaba e ca nu regreta ca a dat-o in gat pe 'prietena' si nu are remuscari, deci nu ii prea pasa de prietena. las-o in pace pe tipa aia si vezi-ti de relatia cu tipul asta daca esti in relatie cu el.

 

nasol e ca tu nu pari de incredere, esti genul care da in 'gat' si eu nu as sta cu tine f relaxata. mereu  m-as feri sa-ti spun ceva si m-as intreba daca ce spun eu tie ajunge si la vecinul. daca faci d-astea cu prietena ta, de ce nu ai face si cu mine, gagicu tau?

 

 

cam atat..in rest nu stiu.

Sau poate nu e genul ala.

Poate l-a placut pe el de la inceput, si in ideea asta, infidelitatile prietenei comune i s-au parut hiperbolice tocmai datorita inimioarei.

Si din hiperbola in hiperbola, s-a spart teava si a turnat tot.

Din indignarea fetei indragostite, nu din lipsa de prietenie sau demnitate.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×