Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In ultimul timp sunt cam blonzi ochii mei, cred ca de la bere.

Unde pui tatuajul de anul NOU ? Mai e loc ? te-ai gandit ca in caz de translate, trebuie sa le arati din timp ca sa nu stea cu ochii pe imagine, pierzandu-se in surpriza si descifrare

(daca as fi fost femeie mi-ar fi placut sa fiu o femeie ca aceasta irlandeza)

Editat de Ridandle

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Blues, paj de topic cu macaz, sa apara visul treaz. Am ast-loc, am si punctaj , impreuna-n surmenaj.

Ai mult loc de tatuaj , sigur ca unul priveste, cand e linistit, uimeste, bucuros de peisaj...

 

 

... m-asteptam sa izbucneasca in ras sufletist si sa nu stea serioasa, tatoo-culturist.  

 

Bietul WAMozart nici n-ar fi visat asa metronom, frumos tatuat. smile.png

 

De fapt am cautat pe youtube tatuaje miscatoare pentru ca am vrut sa-ti spun, Blues , ca de cate ori vad un tatuaj la cineva ma intreb cum face tatuajul cand persoana tatuata se misca.

Am dat de acest clip si chiar nu stiu, sa-l las, sa nu-l las, mi-e indiferent, nu prea imi plac exhibitiile de acest fel, cu muzica sau fara.

 

De fapt m-a socat, nu am mai vazut asa ceva...  Nu prea are mesaj artistic, pacat de material... daca fata ar fi izbucnit insa in ras... Noapte buna, unde va aflati, voi, tatuate discrete... Va vin Sarbatorile acelea Linistite.

 

http://youtu.be/PKYjWsI5VA8

Editat de Ridandle
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×