Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Pervy McPervert

Mai iesi din casa, mergi la un film.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Northmen - A Viking Saga (2014). Film cu barbati adevarati, nu pulifrici. La cat de bine arata actorul principal, si eu l-as ciufuli nitel. Povestea e simpla, se omoara aia pe-acolo si niste drama.  Naufragiaza nordicii mei pe taram ostil si vor sa se intoarca acasa. Cel putin e diferit de ce a aparut in ultimul timp. Fara impuscaturi sau explozii.

 

Multumesc, Roportal!

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Jessabelle (2014). A avut cateva faze de speriat, dar nimic iesit din comun. Actrita frumoasa, chestii vodoo si actiune cat sa nu te plictisesti. Finalul e aiurea.

 

PS: daca gasiti niste casete inregistrate cu mama voastra care va prevesteste moartea, ardeti-le!

 

Multumesc, Roportal!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar sunt singurul care participa? Vai, ce rau imi pare!

Editat de Birkenau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine ca te-ai inscris.


Singurul participant si castigator de saptamana aceasta, Birkenau. Vizionare placuta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nightcrawler (2014). Urat ii mai sta lui Gyllenhaal cu parul ala! Face niste ochi mari si e asa libidinos, mai ceva ca'n filmul ala in care si-o trage cu ala pe munte. Da'  i se potriveste rolul. E fara scrupule si calca pe cadavre doar ca sa isi atinga scopul. Iar scopul sau e sa ajunga cineva. Pana si banii si sexul sunt pe locurile secunde. Ce nu s-a potrivit cu restul a fost masina. Era prea scumpa ca sa fie achizitionata intr-un timp asa scurt si iesea prea mult in evidenta. Ii trebuia una sa blend in. Rene Russo inca se mentine bine, dovada ca machiajul si operatiile estetice fac minuni. Revenind la personajul principal, exprima o parte a ceea ce consuma americanii, dar nu numai. Unde e cerere, e si oferta. Ceea ce e cu adevarat grav e ca astfel de oameni exista in realitate.

 

Multumesc, Roportal!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×