Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

ca alegi?

Evaluează acest topic

mai mult sau mai putin..."buna"?  

38 membri au votat

  1. 1. pe care o preferi?

    • o tipa mai putin sexy dar cu care ai ce discuta, erudita, cu picioarele pe pamint, cu initiativa, etc.
      34
    • o tipa supersexy, dar lenesa si care ...mai minte din cind in cind...
      4


Postări Recomandate

deci sa inteleg ca barbatilor le plac mai mult femeile cu initiativa? Va place ca domnisoara sa faca primul pas? Sau votind v-ati limitat doar la mai putin sexy si inteligenta?

 

Nu barbatilor, ci unor barbati... de exemplu mie imi place ca ea sa aiba cat mai multa initiativa DAR eu sunt introvertit, si e de asteptat sa-mi placa lucrul asta... pentru un extrovertit e posibil sa fie ceva neatractiv :crazy: in acelasi timp... daca ea face primul pas... sansele sunt sa fie extrovertita... deci e un oarecare echilibru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unu' cu masina buna si musculos, increzut, cu ochelari de soare...cu numar "GUV"la BMW...stiti voi...

Mie genul asta de barbati mi se par "seci", nicidecum sexy. Oricum, se spune ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos decat dracul. Pentru mine conteaza cum, ce gandeste e.t.c.

 

Mie genul asta de barbati mi se par "seci", nicidecum sexy. Oricum, se spune ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos decat dracul. Pentru mine conteaza cum, ce gandeste e.t.c.

si neaparat cu un pic de burtica :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie genul asta de barbati mi se par "seci", nicidecum sexy. Oricum, se spune ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos decat dracul. Pentru mine conteaza cum, ce gandeste e.t.c.

si neaparat cu un pic de burtica :crazy:

 

pe dracu' nu l-am vazut dar maimuta da......eu stiu ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca maimuta! :tease: No offence!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe dracu' nu l-am vazut dar maimuta da......eu stiu ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca maimuta! :crazy: No offence!

Pick me ! Pick me ! Pick Me ! Sunt nascut in anul maimutei, pe bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, pentru ca altfel poti fi dat in judecata pentru hartuire sexuala. Oricum nici nu-ti dai seama poate, dar si tu faci primul pas... Nu ma refer la o banala " de cind nu te-am vazut....am si uitat cum arati...n-am timp prea mult dar 10 minute nu bem o cafea?" ci la acel "semnal verde", care arata barbatului ca este agreat. Si uneori sa stii ca-i nostim sa aiba si femeia initiativa. Cui place o femeie care sta pasiva ca o bucata de sunca?

 

 

Pentru cei care nu au inteles la ce ma refeream cand am zis ca barbatii nu incearca pana femeia nu ridica "coada", cititi postul de mai sus al lui Victor. S-a exprimat mai bine decat as fi facut-o eu.

Bloodrayne, Heidy, Sailor-Moon si cred ca si Harald au luat mult prea in serios ceea ce am afirmat pe alt topic.

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru cei care nu au inteles la ce ma refeream cand am zis ca barbatii nu incearca pana femeia nu ridica "coada", citit postul de mai sus al lui Victor. S-a exprimat mai bine decat as fi facut-o eu.

Bloodrayne, Heidy, Sailor-Moon si cred ca si Harald au luat mult prea in serios ceea ce am afirmat pe alt topic.

 

Ariana, sorry dar Victor a raspuns intrebarii mele.......nu cred ca la cele spuse de catre tine, deci nu ai nici un motiv sa te revolti! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ariana, sorry dar Victor a raspuns intrebarii mele.......nu cred ca la cele spuse de catre tine, deci nu ai nici un motiv sa te revolti! :crazy:

 

Iar citesti printre randuri. Unde am zis eu ca Victor mi-ar fi raspuns mie?! Si pana la urma ce conteaza cui i-a raspuns?! Am gasit in raspunsul lui exact ceea ce doream eu sa explic pe un alt topic si am folosit citatul lui. Nu stiam ca trebuie sa cer voie cuiva ca sa fac acest lucru.

Am zis asta destul de clar mai sus.

 

In care din literele mele oi fi citit tu revolta oare?! Offf...

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar citesti printre randuri. Unde am zis eu ca Victor mi-ar fi raspuns mie?! Si pana la urma ce conteaza cui i-a raspuns?! Am gasit in raspunsul lui exact ceea ce doream eu sa explic pe un alt topic si am folosit citatul lui. Nu stiam ca trebuie sa cer voie cuiva ca sa fac acest lucru.

Am zis asta destul de clar mai sus.

 

In care din literele mele oi fi citit tu revolta oare?! Offf...

 

ok, cineva e prost dispus azi....... si nu citesc printre rinduri.....ai ales un raspuns la alta intrebare si de aceea am crezut astfel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×