Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Intalnire Roportal 2014-25 Octombrie.

Postări Recomandate

Frumoasa atitutine, n-am ce zice.

Daca ziceam eu asta imi luam suspendare instant. Sau asa va comportati voi cu noii veniti?

La ce "primire" mi-ai facut, pot sa ma lipsesc cu drag de intalniri cu asemenea persoane.

 

Sunt oameni care fac eforturi financiare pt a veni la aceasta intalnire, e normal ca acei oameni sa reactioneze asa. Indiferent cine ar fi spus ca e departe, Ampera ar fi reactionat la fel. Nu conteaza cat de 'nou' esti.

 

Sa ne concentram pe locatie si data, si sa terminam cu offtopicul.

 

eu nu pot decat pe 25, am votat deja. pana pe 20 luna asta eu trebuie sa anunt si la munca si sa comand un bilet de avion/hotel

 

Si eu propun data de 25, din respect pt efortul pe care esti dispusa sa il faci.

Ramane sa hotarasca si ceilalti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce preturi sunt la countryclub? cazare, meniuri..? nu vad preturile, poate-s chioamba :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca am inteles eu gresit. Credeam ca e o ieseala la o bere/suc/rontaiala. Dar vad ca e ceva mai complex de-atat. Imi cer scuze si nu mai intervin la acest subiect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa si este, o ieseala la o bere. Nimic pompos si e deschis pt toata lumea( toti userii Ropo). Daca vrei sa vii la intalnire, esti invitat sa propui data si/sau locatia.

Nu mai fi mironosita, ca iar urlu la tine pe topic. smile.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

4. Vriies

Şi sunt de acord cu data pe care o propune Ampera. Ştiu că nu fac parte din cercul ei de prieteni însă este impresionant când unii, care locuiesc mai departe, încă sunt dispuşi să bată drumul până în Românica pentru a se întâlni cu prieteni. :)


Şi nu în ultimul rând, am o prietenă (forumistică, bianseur) căreia vreu să-i văd ochişorii biggrin.png

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

4. Vriies

Şi sunt de acord cu data pe care o propune Ampera.

 

 

voteaza ca altfel nu se pune la socoteala :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, am votat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×