Sari la conținut
Forum Roportal
impresie

Actul sexual. Magnific

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tocmai am mentionat, in mesajul #40, ce este magnific pentru anumiti tipi, cei mai multi, in timpul sexului. Iar eu intreb ce este atat de magnific sa faci asa ceva in timp ce freci doua organe, la propriu?

 

Si am mai scris:

"Și totuși, același comportament îl ai și în alte circumstanțe. Și totuși, mândru, ca mândru, dar mie ce-mi iese? Și totuși, ejacularea vine după un timp suficient cât să te plictisești până la ea, în cazul în care nu porți un comportament."

Editat de Diorama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu intreb ce este atat de magnific sa faci asa ceva in timp ce freci doua organe, la propriu?

 

 

incearca si nu ai sa mai intrebi apoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

barbatii se nasc intre picioarele femeii si toata viata se lupta sa ajunga inapoi.... pentru ca nicaieri nu-i mai bine ca acasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a ramas mut al meu...deci merci! (not)

 

 

auzi, ce misto daca se iesea asa usor, 'copilul' ala e la masura unui dildo. deci nu ar mai fi dureri la nastere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu intreb ce este atat de magnific sa faci asa ceva in timp ce freci doua organe, la propriu?

 

Ca sa afli raspunsul, ar trebui sa procedezi in felul urmator: intai iti freci organul in cel al unei femei, apoi iti cumperi un vagin de la sex shop si iti freci organul si in ala. Dupa cele doua frecari vei afla raspunsul. Daca nu simti nicio diferenta, inseamna ca nu-i nimic magnific pentru tine. Bineinteles ca fiecare poate afla doar pentru el insusi, iar ceea ce a aflat sa nu i se potriveasca si altuia ;)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

incearca si nu ai sa mai intrebi apoi

 

Cat ma priveste pe mine si oricat de greu ti-ar veni sa crezi, asa cum greu le vine a crede si unor amici, gasesc foarte plictisitor sexul. Inca astept un tip istet sa-mi spuna ceva ce am pierdut din vedere, dupa ce va citi mesajul #40.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oh, damn! am crezut ca esti barbat

 

 

 

o sa-ti placa sexul si nu o sa-l gasesti plictisitor cand o sa intalnesti persoana potrivita sa te sexuiasca bine, adica sa nimereasca unde trebuie si ce trebuie.

 

si psihic

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ca sa afli raspunsul, ar trebui sa procedezi in felul urmator: intai iti freci organul in cel al unei femei, apoi iti cumperi un vagin de la sex shop si iti freci organul si in ala. Dupa cele doua frecari vei afla raspunsul. Daca nu simti nicio diferenta, inseamna ca nu-i nimic magnific pentru tine. Bineinteles ca fiecare poate afla doar pentru el insusi, iar ceea ce a aflat sa nu i se potriveasca si altuia wink.png

Cei care au facut experimentul asta jura cu mana pe inima ca organul artificial nu se compara cu nimic, si devin utilizatori devotati.

Femeia umflabila din care iese individul este de fapt un dormitor. Dansul sustine ca numai in acea camera de dormit se poate odihni. Eu cred ca are o regresie infantila.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×