Sari la conținut
Forum Roportal
meganitro24

Compatibilitatea ideala....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ioioiooi daca vorbeai de titlu de ce ai mai raspuns pe topic ? :) eu vr cu cineva care sa discut despre zodii despre...astrologie asa cum ai vazut in paginile anterioare nu pe cineva care sa comenteze degeaba si sa umple paginile :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uff,aseneth si atunci asta mai imi trebuia smile.png) deci relativ,norocul meu este = 0

Nu neaparat. Un Peste cu ascendent in Taur ar merge, sau chiar Taur, cu orice fel de ascendent. Pe de alta parte, astrele predispun iar omul dispune. Ceea ce inseamna ca te poti intelege cu oricine, nu depinde neaparat de zodie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aseneth daca poti intelege cum sa iti zic....astrologia face parte din viata mea din tot ce fac....dintr-un simplu hobby a ajuns sa faca parte din viata mea si sa ma ajute si cu explicatii si mai multe....nu e zii in care sa nu ma gandesc la astrologie la aspecte si la mai multe chestii din ea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ioioiooi daca vorbeai de titlu de ce ai mai raspuns pe topic ? smile.png eu vr cu cineva care sa discut despre zodii despre...astrologie asa cum ai vazut in paginile anterioare nu pe cineva care sa comenteze degeaba si sa umple paginile smile.png

Daca titlul ar fi fost "Compatibilitatea ideala pentru mine...", nu te-as fi deranjat. Insa titlul imi sugereaza ideea de...general. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca titlul ar fi fost "Compatibilitatea ideala pentru mine...", nu te-as fi deranjat. Insa titlul imi sugereaza ideea de...general. smile.png

zimi tu o idee mai buna :) ce altceva as fii putut sa pun....mnah uneori nu am inspiratie si pun un titlu mai asa pentru a incepe sa termin si eu mai repede cu mesajul si etc

mda ca de obicei,toti trebuie sa inceapa sa gaseasca o vina la ceva ca nu le convine lor,daca nu va convine de ce mai raspundeti topicului ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei prieteni as putea sa va rog sa imi identificati zodia cu care ma inteleg cel mai bine

Mai simplu si mai practic ar fi sa-ti gasesti persoana cu care te intelegi cel mai bine si apoi sa o intrebi in ce zodie este ;) Apoi vei fi sigur ca n-ai gresit, dar sa nu cauti si alta persoana din aceeasi zodie cu care sa speri ca te vei intelege la fel de bine, ca s-ar putea sa nu se potriveasca treburile ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ok, nu merit sa fiu aici...banati-ma! biggrin2.gif

 

Înainte de fi banat,nu vrei să îţi calculez o compatibilitate ideală..pentru următoarele 2,3 reîncarnări ?

Vorbim numai despre dragoste neîmpărtăşită,nu despre bani,poziţie socială,copii din relaţii extraconjugale..Ce zici ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Înainte de fi banat,nu vrei să îţi calculez o compatibilitate ideală..pentru următoarele 2,3 reîncarnări ?

Vorbim numai despre dragoste neîmpărtăşită,nu despre bani,poziţie socială,copii din relaţii extraconjugale..Ce zici ?

:)))))))

Nu-mi lua speranta ca ma voi odihni in liniste.

Daca e sa dau crezare netului, traiesc a 8-a viata, care pare a fi strasnica. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×