Sari la conținut
Forum Roportal
robogdan

am probleme cu telefonul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E de la ei. Cu aceeasi problema ma confrunt si eu. 

 

Yahoo e pe duca de ceva ani. Acum exista Skype, Vibe, misipisi. Vorba ta, de la o varsta...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da

 

confirm si eu aceeasi problema cu yahoo-ul

 

e de la ei ca aveam parola memorata automat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 need help!

 

 

puteam sa bag ca spam si sa blochez adrese de mail. am primit info ca am atins limita de 200 de adrese de mail blocate, ca atare am intrat pe mail de pe Laptop si am facut curat p-acolo crezand ca fac loc la alte noi spam adress. ntz, n-a mers! mi se umple mesageria cu X nr de porcarii si am cateva adrese 'fast' care ma sacaie.

 

exista vreo solutie sa pot sa sterg din tlf de pe mail si sa fac loc la mai multe adrese demne de ars pe rug ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o  intrebare de telefon:

Am raspuns la mesajul lasat din RO de cumnatul si "No Routes Found" a fost raspunsul imediat al robotului, cred ca s-a mai intamplat la cineva?  Ce-i de facut in acest caz?   Aflu ca s-a schimbat numarul dar nu suna deloc decat apare mesajul in engleza.   Nepotul mi-a spus  "ca voi americanii aveti numai probleme pe acolo"  pe un ton parca-i datoram mult.   

Au schimbat numarul la cumnatul niste instalatori de cablu TV mi-a spus nepotul, el daca poate accesa din Bucuresti nimic nu este in neregula, doar cu mine.   Ei se mira ca nu functioneaza din Marea America???    Numarul pe care sunam pe sora mea nu mai este valabil desi suna la infinit.  Cred ca au acceptat vreo linie ieftina si privata de Cell Provider, fara sa-si dea seama ca defapt telefonul este servizat nu TV-ul.   Tin minte imi spunea sora mea ca merg la usa multe persoane de multe ori sa le lamureasca sa taie linia din perete.  Insa a observat ca vecinii urcau pe garduri si stalpuri, pe acoperis ca nu se putea comunica si ea n-a vrut asa ceva.  Acum el a fost mintit de niste sarlatani ca-i fixeaza cablul de la TV si ei au schimbat si numarul de telefon, au desfiintat linia din perete LandLine pariez pe tot ce posed ca asta s-a intamplat.    Cred ca asta s-a intimplat si mai au pretentii.  Nu s-au interesat cine sint "instalatorii" si le-a lasat in casa sa lucreze ... 

Daca aveti vre-o sugestie ce pot sa fac, apreciez.   Am cautat pe net asemenea cazuri si am gasit ca se intampla si aici, dar sint convinsa persoanele au schimbat imediat provider-ul.

Cu alte numere din RO n-am avut probleme sa vorbesc, e primul caz dar si ultimul.  

Multumesc,

https://forums.republicwireless.com/t/what-is-no-routes-found-when-making-a-call/29332

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a rezolvat si aceasta enigma!!!

Primesc un telefon in care mi se aduce la cunostinta ca mi-au lasat numarul gresit in mesajul pe Answering Machine, beep!!!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×