Sari la conținut
Forum Roportal
robogdan

am probleme cu telefonul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un Nokia 6600 si am fost relativ multumit de el pana acum 1 luna!

Dar problema a aparut in momentul cand am trimis 2 mms.Ulterior am dezactivat serviciul de trimitere al mms-urilor , insa de atunci , telefonul meu incearca sa trimita in fiecare dimineata de la ora 6.00 la 7.30 niste mms-uri de care imi vine sa rad! e vorba de niste chestii pe care nu le-am avut niciodata in telefon (instalate sau activate).Ceva cu..."inspector power , symbyan , driver display..."....si nu la un singur numar ci la vreo 23!!!!

MA POATE AJUTA SAU LAMURI CINEVA???Multumesc

Editat de robogdan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problea cu telefonul.Mi se stinge la frig-in casa nu se stinge niciodata,dar cand il scot afara si e frig imediat se stinge.Ati putea sa'm ziceti si mie de la ce poate sa fie?Astept un raspuns.

PS:Am schimbat si bateria dar tot asa face. :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problea cu telefonul.Mi se stinge la frig-in casa nu se stinge niciodata,dar cand il scot afara si e frig imediat se stinge.Ati putea sa'm ziceti si mie de la ce poate sa fie?Astept un raspuns.

PS:Am schimbat si bateria dar tot asa face. :yam:

 

nu-l mai tine in frig

nu stiu daca ai citit in cartea tehnica ca ar cam trebui ferit de frig :beee:

 

:- iti multumesc pentru sfat!

Dar update-ul il pot face eu sau trebuie sa apelez la vreun centru?

 

cred ca aveai un cd in pachet cu un pc suite ... ia vezi daca te ajuta la ceva cu un update ... daca nu ia vezi aici http://www.nokia.ro/search4/index.jsp?wsid...O.y=0&GO=GO

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema cu telefonul...va rog frumos sa ma ajutati daca stiti vreun remediu la problema mea

Am un Samsung Galaxy S3 care nu se mai incarca....nu stiu ce s-a intamplat....am schimbat bateria dar aceeasi problema..nu se incarca.

Cred ca ar putea fi o problema acolo unde introduci mufa pentru a incarca telefonul

Va rog sa ma ajutati!

Editat de killerelite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu unde sa intreb, asa ca intreb aici

 

de cateva zile nu mai pot accesa email-ul de pe tlf.

nu imi recunoaste parola de pe contul de email, dar pe pc mi-o recunoaste. am dat un restart la tlf, am dat un relogin pe tlf, degeaba.

 

idei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×