Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna,

si eu urmez tratament cu pegintron+ribavirina, am primit aprobarea ptr a 5a luna de tratament si asta pentru ca VIREMIA E NEDETECTABIL :think:

Momentan am alta problema, mi-au scazut toate valorile analizelor si mai ales a leucocitelor. voiam sa va intreb exista cumva vreun tratament, legume, fructe, ceva care sa le mai creasca putin?

astept raspuns PLS.

MULTUMESC

 

SANATATE MULTA SI SA AUZIM NUMAI DE NEDETECTABIL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Pentru ca sa creasca hemoglobina - suc de piersici - 1 litru pe zi (eu cite 2 chiar luam)

pentru leucocite - la noi in Moldova sunt picaturi - Imunal (care contine 80% de ehinatsee - ajuta foarteeee bine - la mine a ajutat chiar in 10 zile). Eu practic 2 luni am duso cu imunal dupa care nu s-au mai micsorat si erau foarte bune.

 

Dar consulta medicul de asemenia.

 

 

buna,

si eu urmez tratament cu pegintron+ribavirina, am primit aprobarea ptr a 5a luna de tratament si asta pentru ca VIREMIA E NEDETECTABIL :spiteful:

Momentan am alta problema, mi-au scazut toate valorile analizelor si mai ales a leucocitelor. voiam sa va intreb exista cumva vreun tratament, legume, fructe, ceva care sa le mai creasca putin?

astept raspuns PLS.

MULTUMESC

 

SANATATE MULTA SI SA AUZIM NUMAI DE NEDETECTABIL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult ptr raspuns,

bineinteles ca o sa vad intai ce spune doctorul, dar sincer eram curioasa daca exista ceva care sa creasca valorile analizelor de sange, mai ales a leucocitelor. Acum ca am aflat ca exista pot sa respir usurata. mersi din nou :o:

 

sanatate multa tuturor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medicul mi-a recomandat Solaguttae (usturoi, vasc, paducel) pentru colesterol si probleme cardio vasculare...gen tensiune. Sunt super, pe langa tratament ca supliment alimentar. :rot: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×