Sari la conținut
Forum Roportal
r4ull

Unde preferati sa mancati..

Evaluează acest topic

Food  

118 membri au votat

  1. 1. Unde preferati sa mancati?

    • Acasa
      81
    • La restaurant
      24
    • La cantina
      0
    • La fast food
      10
    • Pe la prieteni (ei gatesc mai bine ca oricine)
      3
  2. 2. Aveti incredere in regulile de igena dintr-un restaurant?

    • da
      62
    • nu
      56


Postări Recomandate

Hehe, cel mai mult prefer sa mananc acasa si la un anume restaurant chinezesc...din Bucuresti. 8)

Acum, vazand acest sondaj, mi-am adus aminte de ceva. Si anume de ceva legat de McDonald's, cel mai popular fast-food. :tease:

Am o cunostinta care lucreaza pentru patronul tuturor fast-food-urilor McDonald's. Si respectiva cunostinta mi-a spus ca sa nu mai mananc in viata mea de la McDonald's (nu ca as fi fost fana McDonald's :o: ). A zis ca patronul depoziteaza o mare cantitate din marfa in propria sa vila, din Bucuresti, mai exact in pivnita vilei, ca sa scape de controalele Protectiei Consumatorului. Asta nu ar fi nimic, dar marfa (asta incluzand carnea, cartofii, salata, etc) este depozitata in niste conditii execrabile. Mizerie, sobolani, gandaci.. :o :o :o

Asa ca mai bine nu mai mancati de la McDonald's nici daca va roaga cineva! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place sa maninc la restaurant ( bineinteles sunt mai multe locuri unde cunosc si stiu ca mincarea e buna si curat si personalul amabil) , daca nu , imi place mult sa maninc la prieteni , e parca tot timpul mai bun ca ce fac eu ( mai ales ca nu sunt un geniu in ale bucatariei), si cind ma duc la mama acasa ( ceea ce a devenit din pacate f.f. rar, din cauza distantei) orice ar face ea e suuuuuuuuuuuper bun ( e normal, e mama)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi place sa maninc la restaurant ( bineinteles sunt mai multe locuri unde cunosc si stiu ca mincarea e buna si curat si personalul amabil) , daca nu , imi place mult sa maninc la prieteni , e parca tot timpul mai bun ca ce fac eu ( mai ales ca nu sunt un geniu in ale bucatariei), si cind ma duc la mama acasa ( ceea ce a devenit din pacate f.f. rar, din cauza distantei) orice ar face ea e suuuuuuuuuuuper bun ( e normal, e mama)

Apropo de Dracula,in Timisoara exista un restaurant cu acelasi nume unde se mananca fff bine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acasa...mie imi place sa stau linistit cand mananc sau din contra sa ma grabesc. libertatea asta consider ca o ai numai acasa :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×