Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Sunteti NEMULTUMITI de moderatorii roportal?

Postări Recomandate

nu-si fac treaba

nu-s persoanele indicate sa faca treaba

in general...nu prea au nici o treaba cu statul de.

 

si dati-mi voie ca dupa un an jumate de roportal sa-i cunosc MULT mai bine ca dvs. :spiteful:

Valoarea nu asteapta numarul anilor!Am si eu suficienti si cred ca acum sunt cel mai batran de pe acest forum si in plus fata de de voi am fler si ''l'usage de monde''!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Valoarea nu asteapta numarul anilor!Am si eu suficienti si cred ca acum sunt cel mai batran de pe acest forum si in plus fata de de voi am fler si ''l'usage de monde''!

 

tocmai numarul anilor dvs ma face sa va tratez cu un respect pe care in general nu-l acord celor pe dinafara de subiect. Cat despre fler si ''l'usage de monde'' ,il dovediti in subiectul de fata ca si umorul despre care vorbeati..

Sunt convins insa ca ele exista si se manifetsa cu success in alte situatii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai numarul anilor dvs ma face sa va tratez cu un respect pe care in general nu-l acord celor pe dinafara de subiect. Cat despre fler si ''l'usage de monde'' ,il dovediti in subiectul de fata ca si umorul despre care vorbeati..

Sunt convins insa ca ele exista si se manifetsa cu success in alte situatii :spiteful:

Am raspuns dincolo.Lasa-ma sa ma conving cu timpul,poate am judecat pripit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moderatorii sunt ok..mai ales ca in ultimul timp nu prea i-am mai vazut pe aici (dar nici eu nu prea am mai intrat)..sa fie iubiti si sanatosi...si poate se apuca de munca si nu o sa mai frece duda pe roportal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-si fac treaba

nu-s persoanele indicate sa faca treaba

in general...nu prea au nici o treaba cu statul de.

 

si dati-mi voie ca dupa un an jumate de roportal sa-i cunosc MULT mai bine ca dvs. :spiteful:

 

 

 

ce fel de moderator te-ar multumi? ce "treaba" ar trebui sa faca? imi poti da cateva exemple?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce fel de moderator te-ar multumi? ce "treaba" ar trebui sa faca? imi poti da cateva exemple?

O moderatoare buna..satena sau roscata...picioare lungi,sexy, disponibila si destul de disperata incat sa se culce cu Duna...aaaaaa, si cel mult 2 neuroni, ca sa aiba Duna ce sa critice in fiecare zi! (si ea sa ia toate criticile ca pe complimente)...Asta e moderatoare ideala! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O moderatoare buna..satena sau roscata...picioare lungi,sexy, disponibila si destul de disperata incat sa se culce cu Duna...aaaaaa, si cel mult 2 neuroni, ca sa aiba Duna ce sa critice in fiecare zi! (si ea sa ia toate criticile ca pe complimente)...Asta e moderatoare ideala! :focus:

 

 

:spiteful:

 

e bun si raspunsul asta! bine, eu voiam sa aud alceva, dar decat nimic, e bine si asa... :o:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce fel de moderator te-ar multumi? ce "treaba" ar trebui sa faca? imi poti da cateva exemple?

am spus-o si raspus-o.

 

Sa se limiteze a modera sectiunile in care chiar se pricepe si in care are intr-adevar ceva de spus.Si sa fie impartial. Adica eu vad un moderator exact cum este Maria B la religie sau cum era Herr la calculatoare.Sau "dragonriderita" care a ajuns sa duca tot forumul asta in spate din avanturi patriotice care totusi mie imi scapa.Dar e alegerea ei si trebuie respectata pt cat timp pierde pe aici :focus: Si sa se abtina sa faca total deplasat uz de prerogativele de moderator doar pt ca in viata de zi cu zi este o persoana comuna,visand sa-si impuna autoritatea in jur.Si sa dovedeasca prin ceva,cat de mic ca-si merita "fonctia"

Nu e nici o branza sa fi moderator,ca nu or fi platiti pentru asta.Dar daca au acceptat,din motivele lor, pai sa faca efortul cuvenit :o:

sunt zeci de topicuri care ar trebui sterse,mutate sau inchise...Intr-un cuvant,pute! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am spus-o si raspus-o.

 

Intr-un cuvant,pute! :spiteful:

 

 

mai.... pute, pute, dar se pare ca iti place "mirosul" devreme ce ai tinut mortis sa fii aici. Si inca esti pe roportal (no offense, man, doar ca... asta e adevarul...ai fost si esti mereu nemultumit dar totusi esti probabil una dintre cele mai constante prezente pe forum. Nicidecum nu vreau ca remarca mea sa fie rautacioasa, cel mult o remarca amuzanta, dar totusi apare si intrebarea asta : de ce? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×