Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca asta nu e plictisitor cu astea 7 episoade in care nu se intampla nimic atunci nu stiu care mai e. Da e produs de HBO deci e ceva mai atipic inspre interesant dar e prea fad. Productia e buna dar povestea lipseste... sau nu se desfasoara lol. Sapte episoade cu interviul ala e prea mult... defapt 6 si cand s-a terminat am zis gata sa vezi ca incepe... iar in al 7 lea iar nu s-a intamplat nimic. C'mon.


PS: Nu inteleg, tu compari True Detective cu True Blood ? Wow...

 

Da. Ala e regizat foarte misto.

 

Si producatorii lui True Detective evident au vrut ca eu sa le compar rotflmao.gif .


True. Louisiana. HBO.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cele noi ma uitam la Black Sails, iar saptamana asta au aparut doua seriale noi mai SF. Ma voi uita la amandoua pentru ca ma uit la destule seriale istorice (Game of Thrones, Vikings, Borgias, Black Sails). Primul e Believe http://seriale.ro/believe-s1e1-sa-inceapa-jocul/ și al doilea resurrection. Resurrection asta e inspirat dintr-un roman și mai exista si un serial frantuzesc inspirat din cartea asta, Les Revenants. E despre oameni morti care dupa multi ani revin la viata. Suna interesant!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

In ceea ce ma priveste, da.

 

M-am uitat la trailer. Imi place despre ce am vazut. Mno ca m-ai facaut sa adaug inca un serial pe lista mea de 22 de seriale. :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, ca nu ruleaza toate deodata. Din toata lista doar 6 ruleaza momentan cu sezoane noi si trebuie sa astept o saptamana intreaga ca sa vad cate un episod din fiecare. Restul sunt in pauza, unele pana la anul si altele pana in toamna tarziu. Cateva dintre ele sunt la ultimul sezon, altele abia la primul sezon si nu se stie niciodata daca vor fi anulate sau nu, asa ca imi trebuie seriale noi ca sa am rezerve just in case.

 

Uite-mi lista. laugh.png

 

 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×