Sari la conținut
Forum Roportal
Badea

e-mail paid si paid to clicks

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi se pare mie sau mi-a sters cineva mesajul scris la acest topic ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hehe

eu unul m-as fi multumit si daca aveam vreo 10$ in cont ... numai sa-i dea!!!!!!!!!!!!

nu am auzit pana acum pe careva sa spuna ca a primit 100000$ .... nici macar pe unul care sa spuna ca a primit 10$ !

si am o droaie de prieteni care au tot incercat.... si mai incearca ... poate poate o da norocul peste ei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am castigat mai mul de 10$ in contul meu, si cunosc persoane "virtuale" care castiga de 10X atata pe luna din asa ceva. nu este o avere dar este o completare ....

ideia este de a crede si de a fi perseverent in cea ce faci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vesti pentru. cei interesati clubul "Am 10.000$" primeste membri la adresa http://www.10dollars-mails.com/pages/index.php

Eu am ajuns la payout cam intr-o luna si jumatate. Plateste la 1 saptamana, chiar 2, in functie de cereri. Mie mi-ar intra banii saptamana viitoare, deci va tin la curent. Mai avem si clubul "Am 20.000$", la adresa http://200dollars-email.com/pages/index.php

Aici am facut suma in 2 luni, si plateste in 30 zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cautatoare de comori cum sunt, am mai gasit 2 situri interesante ce ar putea fi utile celor care ne plac si ne dorim dolari.Dupa cum spuneam si in anteriorul mesaj, continui sa cred ca daca nu sa-ar castiga, aceste situri n-ar exista. In consecinta, cum se pare ca apar ca ciupercile dupa ploaie, inseamna ca se castiga ceva cu ele, cel putin experienta.Va sugerez http://200dollars-email.com/pages/index.php. M-am inscris de 3 saptamani, merge bine si detin in contul sitului ametitoarea suma de 34.ooo$(are payout la 100.000$, si nu a facut inca plati).Celor care ma iau la misto, le transmit urmatoarea idee : daca eu am dreptate, 

voi trimite vederi din Bahamas prietenilor. Follow me! 

O alta adresa interesanta poate fi http://www.cc-mails.com/pages/index.php Este un site nou, sunt doar 102 inscrisi. Bineinteles, este un site cu payout ametitor 30.000$. Adica, daca tot clicca-uim, cel putin sa stim pentru ce! Deci, spor la clicca-uit si vizionat!

 

Se castiga pe aceste site-uri, dar castiga doar cei care le fac. Mi-am pierdut si eu timpul cu site-uri de genul asta si sunt cam ca si Caritas, ii platesc pe primii cativa membri (prieteni si cunostinte) si dupa aceea dispar.

 

O gramada de informatii se gasesc la:

http://www.getpaidforum.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draga gabi

felicitari pentru strategie. te inscrii intr-un forum pentru "a cere ajutor", apoi promovezi cu toata convingerea siteul respectiv, mai exact licaurile catre pagina ta "...?refid=gabibadea sa crezi ca vei castiga vreodata acesti bani...

bani foarte multi si gramada ii castigi doar daca furi de la altii sau 1/14.000.000 daca prinzi numerele de la loto...

n-am nici macar curiozitatea de a sa vad asemenea siteuri. e teapa.

apuca-te de munca si nu mai visa la castiguri, cum sa-a spus mai sus, gen "Caritas".

ce-i drept si la caritas au castigat UNII... :thumbdown:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ani am tot incercat sa casting bani cu "paid per clicca". Si va spun sigur ca nu merge. Adica poti castiga dar nu mai mult de 2-3 dolari pe luna.

Cum se mai poate face bani? Numai cu firme serioase de genul verotel, ibill si ccbill. Promovezi siteuri si intradevar castigi bani.

Ccbill nu mai accepta pe nimeni din Romania, pentru ca au fost prea multe tranzactii frauduloase. La ibill te accepta foarte greu.

La verotel merge foarte bine. Iti faci un cont, dupa ce te loghezi gasesti mai multe catgorii, adult, software, hosting...bla bla...poti casting 50% - 10% pentru fiecare signup. Verotel te plateste de doua ori pe luna, trimite bani direct in cont.

Este destul de greu, nu te poti astepta sa castigi bani multi si deodata. Eu am stat 3 luni cate 12 ore in fata calculatorului pana a inceput sa mearga.

Cel mai bine sa iti faci un site despre ceva, verotelul are multe categorii, si pe urma iti faci reclama la site si speri...poate poate intra cineva si da sign up undeva....

Succes!

Milla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine a fost o faza destul de serioasa, bineinteles "SCAM", era vb de o suma enorma de bani. m-a sunat chiar unul din olanda, si zicea sa trimit 2000$ ca sa imi ridic prmiul. transferul se facea prin WesternUnion. nu am muscat. dupa o saptamana m-a sunat iar sa zica ca a fost o gluma. vorbeam in engleza la telefon si la-am speriat tare rau, spunandu-i ca o sa anunt interpolul. dupa aia m-a mai sunat de vreo 10 ori si ma implora sa nu anunt politia. oricum i-am descoperit, pentru ca nu aveau porturile blocate de vreun antivirus, si le-am trimis niste virusi de mama focului... asa merita astia.

baftos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am auzit pana acum pe careva sa spuna ca a primit  .... nici macar pe unul care sa spuna ca a primit 10$ !

si am o droaie de prieteni care au tot incercat.... si mai incearca ... poate poate o da norocul peste ei!

 

daca nu ai auzit nu inseamna ca nu exista...

http://banipenet.netfirms.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astept totusi ziua in care utilizatorul roman de internet va deveni suficient de matur incat sa nu mai viseze la astfel de prostii. Daca vrei dolari multi atunci trebuie sa muncesti pentru ei, si nicidecum sa dai cateva cliccauri amarate pe diverse site-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×