Sari la conținut
Forum Roportal
Badea

e-mail paid si paid to clicks

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Incerc sa devin o castigatoare de bani folosind internetul, dar, inainte sa castig ceva am probleme ca nu inteleg prea bine cum functioneaza treburile acestea. Am procedat asa : m-am inregistrat pe unde vreau si pe unde nu vreau, mi-am creat cont, profil, apoi am asteptat cu incredere sa-mi trimita de citit sau de clic-uit. M-am dus pe site , in sectiunile e-mail paid si paid to cliccas si nu aveam nici unul nicaieri. Nimic. Poate gresesc eu, sa ma lumineze cineva. De exemplu, No-minimum, care-mi convenea si pentru. ca folosea e-gold si pentru. ca ar fi facut decontari incepand cu 1 cent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Gabi,

 

Sa nu te astepti sa te imbogatesti peste noapte (cum de cele mai multe ori ti se spune cand te inscrii in astfel de programe). Nu exista metode rapide de a face bani pe intenet.

Eu cred ca inca nu sunt mesaje care sa corespunda cerintelor (de obicei te intreaba din ce domenii sa fie ofertele pe care vrei sa primesti). De cand te-ai inscris?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit pe roportal.ro. am sa incerc sa te ajut in aceasta problema.

aproximativ acum un an jumate m-am apucat si eu de cautat surse de venit pe internet. in primul rand am cautat foarte multe informatii despre ce trebuie sa fac si cum trebuie sa fac. am descoperit pe internet o multime de site-uri care iti ofera informatii, sfaturi si resurse. dar toate acestea nu te lamuresc in totalitate. in cele din urma am descoperit trei forumuri in care puteam discuta despre cum se poate castiga bani pe internet.

in concluzie:

- am creat un site in care gasesti informatiii, sfaturi si resurse. el se numeste TheBigDollar-BaniOnline

- mai jos iti dau cateva adrese pentru forum-uri pe aceasta tema.

Bani pe net!?

BaniPeNet.com

comunitatea e-god romania

 

daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa lansez o oferta legata de subiectul discutat : un nou site unde m-am inscris si unde in 3 saptamani contul meu acrescut ca viteazul din poveste-2400$. Situl are payout la 4000$. Cand m-am inscris nu se facuse nici o plata, iar in momentul de fata sa-a platit in valoare de 1.550500$.Sa le tina de-zeu obiceiul!Grabiti-va sa va inscrieti, daca unii au castigat nu vad de ce n-am face-o si noi http://4000dollars.com/pages/index.php?refid=gabibadea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca nu are rost sa va tot faceti iluzii cum ca va veti imbogati prin astfel de metode . Nu exista firme pe lumea asta atat de naive incat sa iti dea sute de dolari pentru ca ai invitat un user pe site-ul lor. Daca asta ar fi o metoda de castigat bani cu siguranta tot romanul ar fi calare pe internet tocmai pe acele site-uri. Nu am avut niciodata incredere in pacaleli de-astea ieftine (pay per clicca sau cum le-or spune)...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiti sigur ca daca cei care au un astfel de site castiga de zece ori mai mult de cat castiga cei care joaca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cautatoare de comori cum sunt, am mai gasit 2 situri interesante ce ar putea fi utile celor care ne plac si ne dorim dolari.Dupa cum spuneam si in anteriorul mesaj, continui sa cred ca daca nu sa-ar castiga, aceste situri n-ar exista. In consecinta, cum se pare ca apar ca ciupercile dupa ploaie, inseamna ca se castiga ceva cu ele, cel putin experienta.Va sugerez http://200dollars-email.com/pages/index.ph...refid=gabibadea. M-am inscris de 3 saptamani, merge bine si detin in contul sitului ametitoarea suma de 34.ooo$(are payout la 100.000$, si nu a facut inca plati).Celor care ma iau la misto, le transmit urmatoarea idee : daca eu am dreptate,

voi trimite vederi din Bahamas prietenilor. Follow me!

O alta adresa interesanta poate fi http://www.cc-mails.com/pages/index.php?re...refid=gabibadea. Este un site nou, sunt doar 102 inscrisi. Bineinteles, este un site cu payout ametitor 30.000$. Adica, daca tot clicca-uim, cel putin sa stim pentru ce! Deci, spor la clicca-uit si vizionat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca la 99.999$ contorul se va bloca si suma nu va mai creste peste aceasta valoare. Daca o sa scoti cei 100.000$ poate ne trimiti si noua o poza cu cecul ca eu unul sunt foarte reticent cand vine vorba de site-uri dinastea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Inginer Sef, din moment ce la cei X care au fost platiti pana acum nu sa-a blocat contorul, de ce crezi ca sa-ar bloca exact la mine? Te rog, nu-mi cobi si ureaza-mi mai bine noroc, sau si mai bine inscrie-te si tu! cu respect, Gabriela Badea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu ma intelegi gresit. Eu sper din tot sufletul sa nu am dreptate, si sa castigi acesti bani. Iti urez bafta si sa ne trimiti o vedere din Bahamas. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×