Sari la conținut
Forum Roportal
Badea

e-mail paid si paid to clicks

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adevarul e ca visele sunt motoarele succesului.Dar ai grija! visand prea mult,devii melancolic !Treci la fapte! :spiteful: Ce poti face azi nu lasa ...sa faca altul... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleg ca chiar si cand primesti cec-ul tot nu crezi...

Nu il depui la banca caci presupui ca este fals?

Fratilor, mii de situri trag tepe, o stim cu totii, dar totusi exista si posibilitati cinstite si reale de castig. Problema este ca trebuie sa fii lipsit de prejudecati sa ai o privire mai deschisa...

Daca dovezile ti se pun chiar sub ochi si tot nu crezi, atunci nici nu mai incerca.

Sau continua sa iti tocesti unghiile dand zeci de mii de clickuri pentru $1 - si nici pe ala nu esti sigur ca il incasezi.

 

Oricat pare de imposibil, intai incearca si dupa aceea da-ti cu parerea. Daca nu stii cum sa procedezi intreaba, nu trage concluzii pripite.

 

Ca fapt divers, in anul 2004 am reusit sa fac aprox $2000 pe care i-am si primit si folosit! Stiu ca nu este o avere... dar au fost facuti ONLINE!!!

:yahoo:

 

PS: Am inceput anul 2005 cu un cec de $160 pe care l-am primit acum 2 zile!

Succes!

 

Si uite chiar acum am primit o notificare prin email:

 

"[OrderInfo]

OrderNumber=S*edited*8

OrderDate=1/21/2005

CouponID=

 

AdvancedAffiliateID=A*edited*9

AdvancedAffiliateName=p******s

AdvancedAffiliateTrackingID=

 

[sKUInfo]

SKUID=S*edited*6

SKUDescription="*edited*"

UnitPrice=$59.95

Quantity=1

SubTotal=59.95

Discount=0.00

GrandTotal=59.95

Commission=17.99

 

Deci: In timp ce eram pe forum am mai facut ceva banuti...

 

Salut

 

ceva mai recent...

 

order.jpg

 

order1.jpg

Editat de bill

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai ceva trafic poti incerca pentru o perioada scurta domain parking-ul de la <a href="http://www.sedo.com" target="_blank">www.sedo.com</a>. Zic pentru o perioada scurta, fiindca daca vei folosi domain parking-ul traficul va scadea din cauza ca eventualii clienti fideli nu vor mai regasit continutul cu care erau obisnuiti, iar o data cu scaderea traficului vor scadea (logic) si castigurile. Nu e o solutie prea fericita, dar poate fi o sursa de castig.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU va mai faceti atatea probleme k si eu caut site-uri kare sa plateasca pt clik dar.....am gasit....foarte multa abureala

Iti urez succes dar...mai ai de clicat vreo 4-5 ani pana sa ajungi la suma de payout

SUCCES

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×