Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

desi stie ca nu-mi poate oferi nimic in acest moment, vrea totusi sa-mi auda vocea.

 

Fa un fisier audio/CD cu vocea ta si trimite-i-l.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As putea posta un penis, ca sa arat ce ati impartit voi... dar mi-l sterge adminu' si-mi mai da niste warn (da, sunt o victima, da). Cand atractia sexuala e mare, dar nu stii jocul, risti sa ai impresia ca ai avut nush ce relatie neimplinita.

O vorba din batrani spune ca "femeia pana nu vede trei :crazy:, nu moare", asa ca ar putea fi si asta o explicatie pentru probleme de genul asta. :tomato:

Fa un fisier audio/CD cu vocea ta si trimite-i-l.

 

Sau mai bine trimite-i niste cuvinte inregistrate asa aiurea, de genul barza, mazare, viezure, banana, podoaba, am, ai, casa, masa, paine, cozonac, catelusul schiop, si spune-i sa le combine cum ii place. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa rezolvati problema... treceti inapoi in pat. Dupa 1,2,3 numere va calmati. Poate chiar o sa fiti curiosi ce cautati amandoi in acelasi pat.

 

Ce spui tu, ca vocea, ca whatever, te minti pe tine, ca pe mine nu se poate, nici pe restu'. Deci termina si treci. Si iti rezolvi problema.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amandoi sunt nehotarati si cand a fost unul disponibil, nu era celalalt.

Yeah, right! :o: Ia încearcă pentru început să numești promiscuitatea promiscuitate, și ai să vezi că după aia ți-e jenă să mai găsești scuze. Că toate chestiile astea de la a te minți singur/ă încep :P

 

Eu merg in mare parte pe atractia strict sexuala, mai mult sau mai putin constient, si s-ar putea si faptul ca v-ati tot ocolit in anii astia sa aiba o influenta asupra dorintei. Adica de ce nu se mai intampla odata de aia vreau mai mult sa se intample.

În mare măsură sunt de aceeași părere, numai că și pentru atracția aia strict sexuală, obiectul dorinței e de fapt imaginea falsă din mintea fiecăruia, nu realitatea obiectivă.

 

Am trecut prin chestii din astea (am mai povestit că la mine se întorc toate, de parcă aș trăi în Aeroplanul :o: ) și când ajungi din nou în pat cu o fostă nu mai e deloc ca pe vremuri, că nu degeaba e fostă. Dar realitatea e că așa se rezolvă definitiv lucrurile, exact cum spune SR: ajungi din nou în pat, te convingi că atracția aia nemaipomenită erau numai aiureli inventate de propria minte și gata.

Editat de harald
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt la capatul puterilor, vreau sa am si eu o viata a mea, sa depasesc acest capitol dar ceva din mine ramane inca foarte vulnerabil la Andrei si nu stiu cum sa actionez pe mai departe.

 

Pare o situatie fara de speranta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza dorintei excesive, nu neaparat ca e fost sau fosta. E inevitabil, odata ce ai obtinut premiul mult ravnit, sa nu ai la un moment dat senzatia de "pentru asta am tras asa multi? " asteptarea si dorinta sunt intotdeauna mai pretioase decat premiul si cu cat sunt mai mari cu atat diminueaza mai mult valoarea lui, odata obtinut.

Editat de Miercuri_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

[...]

am vrut doar sa aveti o imagine concludenta a acestei povesti.

 

Sunteti amandoi cam pe la...5-6 anisori cu nivelul de maturizare emotionala.

Asta iti spune ceva?...vis-a-vis de ceea ce ai de facut?!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti amandoi cam pe la...5-6 anisori cu nivelul de maturizare emotionala.

Asta iti spune ceva?...vis-a-vis de ceea ce ai de facut?!

 

Ba eu cred ca situatii de genul asta se mai intalnesc si la liceu, nu numai la grupa mica. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×