Sari la conținut
Forum Roportal
Andreea Mocanu

Oare acesta sa fie cadoul ideal pentru un barbat elegant?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vai draga a fost nevoie sa-ti faci cont pe un forum ca sa ceri pareri de cadou, ca la lume din viata ta reala nu puteai. doh.gif

 

Oho, si inca cati cer pareri pe forum, ca in viata reala ... :doh:

 

 

Initiatoarei:

Domnul e multumit cu noii si dragalasii sai butoni ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la butonii astia merge o camasa in carouri. garantat.

si pantaloni bufanti din anii '80, cu tenisi chinezesti si ciorapi albi. garantat si asta.

 

apoi dat drumul domnului pe strada si ...'mniezau cu mila!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va spun ce am vrut eu sa fac:

Pasul 1: Am cautat sa cumpar un cadou, ceva mai altfel. Am vazut zeci de site-uri dar din pacate numai cu modele din anii 50 si exagerat de scumpe. Colegul meu are 20 ani.

Pasul 2: Apoi am gasit pagina respectiva, cu celebrele "broscute ninja". Parerea mea a fost ca sunt cadoul ideal, totusi am vrut sa vad si alte pareri (motivul pentru care am postat aici si linkul cu celelalte modele).

Ca voi considerati ca a fost reclama, fiecare are dreptul la o parere si nu mai vreau sa comentez acest lucru.

Nu inteleg de ce nimeni nu a postat totusi si alte modele, alte site-uri de unde putem cumpara ceva asemanator, sa avem totusi o discutie constructiva, poate mai e si altcineva interesat.

 

Getintheline, colegul meu a fost incantat de "broscutele ninja", nu stiu daca din politete sau...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu pokemoni uinde ii gasim?

Eu vreau cu Spiderman! :crazy:

 

la butonii astia merge o camasa in carouri. garantat.

si pantaloni bufanti din anii '80, cu tenisi chinezesti si ciorapi albi. garantat si asta.

 

apoi dat drumul domnului pe strada si ...'mniezau cu mila!

 

A, dar vezi ca, trebuie ciorapi din aia flausati, ca nu merge asa...orice ciorapii. :tease:

Hai sa va spun ce am vrut eu sa fac:

Pasul 1: Am cautat sa cumpar un cadou, ceva mai altfel. Am vazut zeci de site-uri dar din pacate numai cu modele din anii 50 si exagerat de scumpe. Colegul meu are 20 ani.

Pasul 2: Apoi am gasit pagina respectiva, cu celebrele "broscute ninja". Parerea mea a fost ca sunt cadoul ideal, totusi am vrut sa vad si alte pareri (motivul pentru care am postat aici si linkul cu celelalte modele).

Ca voi considerati ca a fost reclama, fiecare are dreptul la o parere si nu mai vreau sa comentez acest lucru.

Nu inteleg de ce nimeni nu a postat totusi si alte modele, alte site-uri de unde putem cumpara ceva asemanator, sa avem totusi o discutie constructiva, poate mai e si altcineva interesat.

 

Getintheline, colegul meu a fost incantat de "broscutele ninja", nu stiu daca din politete sau...:)

Din pura curiozitate intreb:

- colegul tau, la ce crezi tu ca va purta acei butoni ?

- si mai ales unde ?

Spun asta fiindca, pentru ca butoni, se poarta la camasi ce au mansetele special facute pentru asa ceva.

Si mai ales ca,tinand cont de varsta colegului tau, de 20 de ani, greu de crezut ca poarta asemenea camasi si mai ales butoni.

 

Oricum, eu imi sustin doleantele, vreau cu Spiderman! :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×