Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Intra si o sa vezi...:P

Postări Recomandate

brusc,brusc,sau..brusc si dintr'o data :blink:

oricum,eu stiu sigur,ca..am"profita" de capacitatea noastra de a face orice :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si totusi...n-ai continuat..de ce ai cumpara-o? :doh: ce n-as face daca as putea face orice..cred ca n-as abuza de ceea ce pot face..ca sa-mi fac rau mie sau celor dragi :P :rol: n-as face greseli .. :doh: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-as manca. Sa vad si eu cum e sa fii slaba si sa n-ai complexe. :yahoo:

N-as ucide...unde-i fun-ul?

N-as mai sta in Romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

N-as zice nu daca mi s-ar oferi o mostenire maaare pe o insula tropicala care de fapt sa fie toata a mea si unde sa am o casa cu angajati si eu sa stau toata ziua sa fac plaja si shopping si sa ma balacesc in oceanul cristalin si sa zbor zilnic cu charterul la NY si la Paris si la Roma sa-mi cumpar tzoale.

Cam asta n-as face.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as sta degeaba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as vrea sa pot face orice,pentru ca daca s-ar intampla asta,as fi tot eu....fara nici o schimbare...daca as putea face totul,le-as incerca cu siguranta pe absolut toate,de curiozitate,pentru simplu fapt ca e pe gratis,si nu as avea nimic de pierdut....daca pot face orice,inseamna ca nu am nimic interzis...deci nu m-as sfii de la nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce nu ai face daca ai putea face orice?

:yahoo: ...pai in primul rand , n-as fi deschis topicul tau, insa m-a ros curiozitatea! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×