Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

//Tu chiar crezi ca pozele astea-s pe bune si ca tipa, la banii ei, are picioarele in halul ala distruse de celulita//

 

Celulita e o problema genetica, de aia apare la femei nu barbati, poti sa ai bani cat vrei ca e greu sa o scoti.

Cand esti Florica de la Dalga, e greu, dar cand esti ditamai steaua de cinema, nu e. Daca o iei din timp, o poti trata, nu ajungi la ultima faza.

Uite una care-mi place mie. E trecuta de 50 de ani. O recunoaste cineva?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca are un ceas barbatesc pe mana, mare, cu cadrane (probabil are acolo altimetru si barometru), faptul ca are o palarie de cowgirl si bikinei crosetati din sforicica ma face sa ma gandesc ca vine din zona rural-montana a statelor unite, si a luat o pauza de rodeo pentru a se bronza. Aceste detalii ar fi suficiente ca sa o gasesti pe google images, tot e mai mult decat nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aparentele astea! Dar cred ca esti prea tanar, altfel iti aminteai de cea supranumita "The body". E australianca.

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Adica Conchita Wurst. Asta-i barbat, femeie sau wurst? grin.gif

 

 

 

eu una inteleg de ce l-ai pus la bunaciuni, are niste picioare cum multe femei viseaza sa aibe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

eu una inteleg de ce l-ai pus la bunaciuni, are niste picioare cum multe femei viseaza sa aibe.

 

Nu eu l-am pus, ci Icebreaker*. El a pus link-ul catre poza, iar eu am pus o poza de-a respectivului, daca totusi e barbat, pentru a-mi manifesta nedumerirea in privinta sa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×