Sari la conținut
Forum Roportal
Equilibrium Girl

Ce salariu aveti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu lucrez asa.Eu decid ce desenez si pentru cine.Lucrez acasa,lejer si nu ma freaca niciun sef la cap.Sunt liber profesionist si am dreptul sa refuz un client,daca nu am timp sau daca nu-mi place ce trebuie sa desenez.Deci cati bani castig pe luna,depinde in totalitate de mine.

Bravo! :thumbsup:

 

Offf! de ce nu am si eu mana de artista?! :artist:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este nimic artistic.Este matematica si buchiseala multa,dar se merita :)

aaaa....desen tehnic, bine, chiar si acolo iti trebuie indemanare (pe langa multe altele)......eu nu-mi inteleg nici scrisul de mana pentru ca nu am niciodata rabdare si scriu precipitat. :D

 

Ca fapt divers... sa fiu si eu de folos pe topic... in vanzari n-am auzit nici un caz macar in care sa fie salariile transparente.

 

Ai fi si mai de folos topicului daca ne-ai zice....ce salariu ai? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa te faci doctor daca ai asa scris.

Putin off,dar e comic.Sotul meu merge uneori la cumparaturi singur.Vede el ce ne trebuie,scrie lista de cumparaturi si pleaca.Apoi ma suna din supermarket sa ma intrebe ce scrie pe lista

:lol:

Editat de Equilibrium Girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca esti proprietar si ai pe cineva in chirie, da, e bine, ai un ban asigurat fara sa faci nimic....dar la salariu altfel sta treaba.

Viata fara munca poate deveni ..... periculoasa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Viata fara munca poate deveni ..... periculoasa.

Stii tu ce stii....din experienta probabil :P

 

Eu cred ca depinde cum iti valorifici timpul.....astfel poate deveni periculoasa dar in sensul pozitiv ;)

Editat de Equilibrium Girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dezvolta putin,nu am inteles.

Pai din cat am inteles nu exista o relatie stransa intre cheltuielile lunare si cati bani castigi pe luna.

In cazul asta inseaman ca apare venitul altcuiva care sa acopere partial cheltuielile lunare.

O situatie foarte favorabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Uneori sa cresti un copil e mult mai greu decat a avea un job...am o colega cu copil mic care cateodata zice "am venit la munca ca sa ma odihnesc ca ma innebuneste ala mic acasa" :o:

Asa-i .. si eu cand mergeam la munca mergeam la relax, sa nu aud de csa, sot si copil :lol: Asta pana o devenit si acolo o porcarie dar na ...

 

Pana aci:

Amicu 1000 euro

Echilibrata 1700 lei

Si 7 pagini de offtopic..... mama care m-ai facut sa n-am noroc sa fiu moderator cray.gif

Nu, nu .. suntem inca 3 care am zic ca castigam NIMIC :lol:

 

Adica am totusi niste mici surse de venituri, unul stabil si altele nu ... dar nu le consider job

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×