Sari la conținut
Forum Roportal
Ecko72unltd

Meniu Vanzari-cumparari

Postări Recomandate

Salut... intra mai de peste tot pe forumul asta si in plus e in limba romana...deci te-ai gandit vreodata sa faci un meniu separat cu "Publicitate", "Bursa" sau oricare alt cuvant care sa-ar potrivi cu continutul ...

Avantaje ar fi . mai multa lume pe forum (inscrisi si on)...si am mai cumpara si noi .. cate ceva la preturi mai .... bune...

 

Apropos, sa posteze cine ar fi interesat de asa ceva...eu zic ca ar fi Oca

 

 

pe.sa. Scz pentru admini .. daca am postat gresit.. sau nu trebuia sa postez asta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am inteles cererea exact. In partea de jos a paginii exista niste sugestii (aleatoare) ce includ si produse din magazin. Magazinul este pus gratuit la dispozitia comerciantilor interesati de desfacere virtuala. De asemenea exista si o sectiune de anunturi de mica (mare) publicitate. Acestea sunt accesibile in partea de sus a paginii, sub header (Magazin, Director, Stiri, Anunturi, ...)

Numele de utilizator de pe forum poate fi folosit si in celelalte sectiuni, nu e nevoie de cont nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.. uite la asa ceva ma refeream .. vanzari -cumparari online .. so .. uitate peste astea doua forumuri .(nu fac reclama) Aici si Aici

Vreau sa zic.. a sunt numa la acele doua meniuri .. cel putin 150 membri inscrisi online mereu.... mi-ar place sa fie si aici asa ceva....deci .. cred nu ca nu e asa greu sa mai puna adminul site-ului inca un meniu in plus... si stiti avantajele.. deci bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai .. mai nimica numa ca pe formul asta la anunturi.. nimica .nu se cumpara nimic nu se vinde.. si in plus sunt f amestecate.. dar.. nu e treaba mea, parerea mea daca faceai un meniu special pentru asa ceva... si sa nu fie amestecate(ca in cele 2 exemple) ..era alta treaba ..deci bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×