Sari la conținut
Forum Roportal
Corocri

Casatorit dar iubesc enorm de mult pe altcineva

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt casatorit si am 1 copil .Iubesc enorm pe altcineva care la randul ei este si EA casatorita cu un copil.Ne iubim enorm de mult amandoi si vrem amandoi sa fim impreuna.La actuala nevasta i-am spus despre ce este vorba.Nu este o atractie fizica sau altceva.Este doar iubire pura din partea amandurora.Nu ne-am casatorit nici unul nici celalalt din iubire.Suntem impreuna de vreo 3 ani.Stim amandoi ce presupune acest lucru.pe deasupra suntem si colegi de servici si ne vedem destul de DES

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum a reactionat actuala nevasta?

 

Cred ca va puteti da seama cum.A sarit ea cu tot felul de argumente dar e greu sa o fac sa inteleaga ce inseamna sa iubesti sa fii iubit sa te intelegi cum nu ne-am inteles noi niciodata.

 

Eu nu inteleg care e problema. :crazy:

CUm sa reusim sa ne punem la un loc intr-un amalgam atat de mare???

 

Si noi ce sa zicem?

cum am putea sa ne punem unul langa celalalt si cum sa facems a inteleaga si cei din jur cat de mult ne iubim si cat de mult ne intelegem si cum suntem de fericiti impreuna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

traieste-ti iubirea, insa nu neglija familia

Editat de parsul de padure

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum am putea sa ne punem unul langa celalalt si cum sa facems a inteleaga si cei din jur cat de mult ne iubim si cat de mult ne intelegem si cum suntem de fericiti impreuna

 

Visezi, ce te astepti, sa vina nevasta-ta sa-ti zica "iubitule, ce poveste de dragoste frumoasa ai, uite, eu nu am nimic impotriva, iubiti-va mult".

 

De ce nu divortezi? De ce te-ai casatorit? De cati ani esti casatorit? Daca nu o iubesti si nu te-ai casatorit din dragoste, de ce ai facut copil?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

traieste-ti iubirea, insa nu neglija familia

este foarte greu asa cum spui.De ce nu inteleg ceilalti ca putem sa ne intelegem unul pe celalalt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu de ce nu se legalizeaza bigamia, sau casatoriile multiple, in general.

Sau poate stiu - sunt prea saraci ca sa le poate intretine pe toate si prea iresponsabili pentru a putea fi responsabili fata de toate sotiile si eventualii copii. Dar la... culesul roadelor, asa, s-ar baga. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×