Sari la conținut
Forum Roportal
plarisa20

Eu fecioara el rac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna:) va scriu si eu pentru a primi sfaturi de la voi. e lunga povestea mea dar asa pe scurt m-am indragostit de un baiat care este in zodia rac. eu sunt in zodia fecioara. am fost impreuna timp de 2 luni. a fost perfect...dar totul pana intr-o zi cand mi-a dat un telefoon si mi=a zis ca vrea sa punem punct relatiei acum pentru ca nu vrea sa ma faca sa sufar. el lucreaza foarte mult si nu prea are timp de o relatie cu toate astea stiu ca ii place sa stea cu mine si sa vorbeasca cu mine... mi-a zis k nu merit sa ma trateze cu indiferenta... ne vedem in fiecare zi la locul de munca si mi-e greu sa nu vorbesc cu el. ce sa fac? sa-i dau eu un semn? sa intru in vorba cu el? sau oare e mai bine sa las lucrurile asa cum sunt. el cred k e prea timid sa faca vreun pas spre impacare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Postand in aceasta sectiune stiu ca te-ai gandit la compatibilitatea fecioara-rac,dar acest fapt are prea putina importanta acum.Nu cred sa fie vorba de timiditate,iar faptul ca te trateaza cu indiferenta nu cred ca o face din rautate.Daca te tii scai de el chiar risti sa strici totul!

 

 

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postand in aceasta sectiune stiu ca te-ai gandit la compatibilitatea fecioara-rac,dar acest fapt are prea putina importanta acum.Nu cred sa fie vorba de timiditate,iar faptul ca te trateaza cu indiferenta nu cred ca o face din rautate.Daca te tii scai de el chiar risti sa strici totul!

 

 

 

:)

avand in vedere caracteristicile zodiei rac... este ceva normal pentru ei sa se ascunda sa le fie frica sa se implice... si cred ca asta e si cazul lui. a suferit din dragoste si cred ca nu mai vrea sa se implice in alta relatie... desi mie mi-a dat altceva de inteles pana in ziua respectiva. si cand ne intalnim la servici imi arunca mereu priviri cu subinteles... sau poate le transform eu in priviri cu subinteles...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
avand in vedere caracteristicile zodiei rac... este ceva normal pentru ei sa se ascunda sa le fie frica sa se implice... si cred ca asta e si cazul lui. a suferit din dragoste si cred ca nu mai vrea sa se implice in alta relatie... desi mie mi-a dat altceva de inteles pana in ziua respectiva. si cand ne intalnim la servici imi arunca mereu priviri cu subinteles... sau poate le transform eu in priviri cu subinteles...

 

 

 

OK,e posibil sa gresesc si eu,totusi lasa-l pe el sa faca primul pas.Da-i ragaz,nu forta lucrurile, ca nu au intrat zilele in sac!

 

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna:) va scriu si eu pentru a primi sfaturi de la voi. e lunga povestea mea dar asa pe scurt m-am indragostit de un baiat care este in zodia rac. eu sunt in zodia fecioara.

Din pacate 2011 se configureaza ca un an nefast pentru nativii din fecioare, in raport cu cei din rac.

Incearca cu un nativ din leu sau scorpion . :)

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate 2011 se configureaza ca un an nefast pentru nativii din fecioare, in raport cu cei din rac.

Incearca cu un nativ din leu sau scorpion . :)

 

Fecioara cu scorpion ? :)

 

Au limbile ascutite ambii,pffff ce-ar iesi :)

Doar daca scorpionul cedeaza ,fecioara n-o va face decat rare ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate 2011 se configureaza ca un an nefast pentru nativii din fecioare, in raport cu cei din rac.

Incearca cu un nativ din leu sau scorpion . :)

 

 

Asa e,dar e valabil doar pentru acest an.

 

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
avand in vedere caracteristicile zodiei rac... este ceva normal pentru ei sa se ascunda sa le fie frica sa se implice... si cred ca asta e si cazul lui. a suferit din dragoste si cred ca nu mai vrea sa se implice in alta relatie... desi mie mi-a dat altceva de inteles pana in ziua respectiva. si cand ne intalnim la servici imi arunca mereu priviri cu subinteles... sau poate le transform eu in priviri cu subinteles...

 

Unui rac nu-i este teama sa se implice , el intelege usor sentimentele celor din jur si mai ales a celor care-l iubesc si poti ramane uimita cum spune la un moment dat lucrurilor pe nume.. Racul nu se ascunde, este doar putin misterios dar atunci cand se merita , se retrage doar pentru a-si lua avant. Respecta-i retragerea ! Trecand printr-o dezamagire, isi revine greu.

 

Sunt rac :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×