Sari la conținut
Forum Roportal
baby`girl

Lentilele de contact

Postări Recomandate

salutare...eu am lentile de contact cosmetice ptr skimbarea kulorii ...vreau sa va spun ca sunt super buna [am albastre ...ji platinum[]...natural...adika sunt niste culori naturale... si nu sunt incomode deloc...daca vreti va pot ajuta cu nijte sfaturi de utilizare ... schimbarea solutiei etc etc popici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare...eu am lentile de contact cosmetice ptr skimbarea kulorii ...vreau sa va spun ca sunt super buna [am albastre ...ji platinum[]...natural...adika sunt niste culori naturale... si nu sunt incomode deloc...daca vreti va pot ajuta cu nijte sfaturi de utilizare ... schimbarea solutiei etc etc popici

 

 

spune-mi te rog de la ce firma si cat te-au costat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma ustura foarte tare ochii si de la ochelari..ma intreb,pentru ca si eu intentionez sa-mi cumpar lentile de culoare+dioptrii(2 in 1) daca nu cumva or sa ma usture si mai tare de la ele...Oare nu ataca ochii mai ceva ca ochelarii? Sau daca imi iau de culoare doar si ii port in combinatie cu ochelarii,oare e ok?

 

Sunt total pe dinafara subiectului,n-am informatii :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine ma ustura foarte tare ochii si de la ochelari..ma intreb,pentru ca si eu intentionez sa-mi cumpar lentile de culoare+dioptrii(2 in 1) daca nu cumva or sa ma usture si mai tare de la ele...Oare nu ataca ochii mai ceva ca ochelarii? Sau daca imi iau de culoare doar si ii port in combinatie cu ochelarii,oare e ok?

 

Sunt total pe dinafara subiectului,n-am informatii :-

 

 

:yam:

 

si pe mine ma usturau ochii de la ochelari, dar imi dadusera dioptria gresita.. poate e la fel :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat si eu mai multe tipuri de lentile,ce este cert este k nu pot renunta la ochelari pt k nu le pot purta tot timpul,de ex dimineata la trezire.Trebuie sa astept cateva ore ca sa ma simt confortabil cu ele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu port ochelari de cand ma stiu si am mai incercat cu lentile de contact dar nu m-am simtit bine cu ele. Acum, pentru vacanta insa mi-am luat lentile Dailies de unica folosinta si am fost surprinsa de cat de comode sunt. Am si dormit cu ele ieri si acum inca le mai port. Cred ca sunt mai moi decat cele de pana acum!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma enerveaza sa le scot si sa le pun.. in rest ma simt f bine cu ele si da un oarecare confort psihic si fizic. eu mi-am luat indeosebi pentru activitati sportive si distractive... adica cand ies la o bere , club, whatever.. sau cand merg la sala sau inot (atuncea ma incomodeaza ochelarii). oricum.. daca ma duc la inot ii un pic cam nasol ca tre sa am grija sa nu deschid ochii in apa... sau imi iau ochelari pe apa cand ma duc la bazin olimpic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gasit un nou site foarte ieftin de lentile de contact, trebuie sa vedeti: www.lens.ro

 

preturile par foarte ok

stii cumva daca sunt incluse si taxele de expediere transport etc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×