Sari la conținut
Forum Roportal
Ramona2010

El face dragoste rar cu mine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua !

 

Ma numesc Ramona, am 33 de ani si am o mare nedumerire. Poate ma ajutati voi cu opinii cat mai directe si mai sincere.

 

Locuiesc cu prietenul meu de 3 ani si nu prea vrea sa faca dragoste cu mine. Practic asa a fost de cand l-am cunoscut, niciodata nu s-a dat in vant dupa sex. El are 31 ani si ma gandesc totusi ca e barbat si orice barbat simte nevoia si-si doreste sa faca dragoste cat mai des, mai ales cand esti tanar. Practic facem o data la 2-3 saptamani, desi eu sincer imi doresc mai mult. Am avut o discutie cat se poate de directa, dar nu s-a ameliorat nimic. El nu se da in vant dupa asa ceva. Si din cate am inteles (doar din spusele lui) si cu celelalte fete era la fel. Ne intelegem foarte bine, nu ne certam deloc, ne alintam, ne ajutam reciproc in toate, dar cand e vorba de sex e mai greu. Sunt o fata draguta, din spusele altora, blonda naturala, parul lung, ochii albastrii, tenul deschis, corp armonios, la fata nu-mi dai mai mult de 25 de ani, desi un pic plinuta 75 kg la 1.73. Sunt curtata des, deci credeti-ma ca nu sunt urata deloc. Care sa fie problema ? Sa aiba pe alta nu cred, nu intarzie niciodata, iar daca mai sta cu colegii de la munca peste program la o bere ma suna si ma anunta (asta se intampla rar o data la 3 luni). Asa a fost conventia noastra de la inceput: sinceritate totala, intelegere si respect reciproc. El e tot ce-mi doresc, e aproape barbatul perfect pentru mine, am totul de la el, intelegere, tandrete, sinceritate, respect, dar cand vine vorba de sex e mai greu.

 

HELP !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am totul de la el, intelegere, tandrete, sinceritate, respect, dar cand vine vorba de sex e mai greu.

 

HELP !!!

 

Ca sa intelegem ceva mai mult ar mai trebui niste informatii. Sper ca nu te superi amu' daca te intreb: cam cum faceti sex?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ii plac barbatii

 

Sa nu speriem femeia.

 

Poate fi si numai "un pic" de plictiseala. Uneori se intampla - acelasi preludiu, aceleasi pozitii, aceeasi incheiere ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu speriem femeia.

 

Poate fi si numai "un pic" de plictiseala. Uneori se intampla - acelasi preludiu, aceleasi pozitii, aceeasi incheiere ...

Ce plictiseala ? A zis ca a fost asa de la inceput .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spui ca ati avut o discutie directa. Ce ti-a spus?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce plictiseala ? A zis ca a fost asa de la inceput .

 

Ai dreptate. Asa scrie.

 

Dar uneori se intampla ca observam unele lucruri doar dupa ani si privind inapoi ni se pare ca si in urma cu ceva timp era tot asa. Cu alte cuvinte ar putea fi un mecanism semi-constient prin care ea incearca sa-si protejeze "orgoliul" atins. "El a fost cam tot asa de la inceput".

 

Poate fabulez eu in gol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o fata draguta, din spusele altora, blonda naturala, parul lung, ochii albastrii, tenul deschis, corp armonios, la fata nu-mi dai mai mult de 25 de ani, desi un pic plinuta 75 kg la 1.73. Sunt curtata des, deci credeti-ma ca nu sunt urata deloc. Care sa fie problema ?

 

Asta ma'ntreb si eu . Insa ca sa'ti pot sa'ti dau un raspuns, ar trebui sa ne vedem . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×