Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Stiti sa cantati la 'ukelele'?

Postări Recomandate

de ce intrece cam tot ce ai vazut tu pana acum!!!

Nu e rea piesa!!e fainuta,ai vazut cum i se misca mana!!..din pacate al 2 le'a link,nu mi'a mers!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis ca e dificila piesa, doar interpretarea e deosebita, a trebuit rescris aranjamentul pentru instrumentul asta, tempoul este mentinut constant si sunetele sunt clare indiferent de tarie. Dpdv instrumental mai bun decat originalul Beatles... parerea mea :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da!aici i'ti dau dreptate,interpretarea chiar e deosebita,si am auzit ca sunetele se aud destul de clar!!si..nu cred ca este chiar asa de usor sa canti la el!!acuma,ca Dpdv instrumental mai bun decat originalul Beatles,nu stiu ce sa zic..mi'emi plac si Beatles :D ,si..mi se par mai buni..parerea mea :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da!aici i'ti dau dreptate,interpretarea chiar e deosebita,si am auzit ca sunetele se aud destul de clar!!si..nu cred ca este chiar asa de usor sa canti la el!!acuma,ca Dpdv instrumental mai bun decat originalul Beatles,nu stiu ce sa zic..mi'emi plac si Beatles :D ,si..mi se par mai buni..parerea mea :D

canti la vreun instrument Andradada ? :tongue: ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce?trebuie sa canti neaparat la un instrument ,sa'ti dai seama de interpretare!!sau..de claritatea sunetelor?si...sa stii ca da,cant la un instrument!!! :D ..ce..te las pe tine sa ghicesti :tongue: :D

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce?trebuie sa canti neaparat la un instrument ,sa'ti dai seama de interpretare!!sau..de claritatea sunetelor?si...sa stii ca da,cant la un instrument!!! :kisses: ..ce..te las pe tine sa ghicesti :drunk: :band:

ete sunt aici la jocul ghicitorilor?

 

mie imi place cum canta :lol: , cant la chitara de cativa ani , bine numai asa ca si amator :friends: si sincer , sa ajung sa cant ca si acel "tip" cred ca mi-ar mai trebui cativa zeci de ani buni :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×