Sari la conținut
Forum Roportal
laursan3

Bill Gates a lansat (nu e primul!) ideea sterilizarii in masa a populatei!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vizionat discursurile lui! Ii vizeaza si pe cei din tarile dezvoltate! :cheer: Oricum sa se de-a legea aia cu sterilizarea ca sa se reduca populatia si sa scape cine poate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu ucidere in masa; asa ar fi si mai putine guri care sa expire CO2... :cheer: Mare Ti-e gradina... Daca are impresia ca banii lui ii dau dreptul sa incerce sa influenteze asemenea aspecte la nivel national sau global, e clar ca a luat-o razna. F*****g yanks :o: ! Apropo, cine a mai propus treaba asta (ca zici ca nu e singurul)?

 

Opinia mea:

1. populatia trebuie redusa

2. sper sa nu fiu eu cel care v-a fi sterizat

 

Eu sper sa fii tu primul, daca asta le doresti altora :o: .

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar dacă ar avea dreptate (şi se poate doar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles ca nu asta este solutia

 

solutia este sa realizam noi singuri ca usor usor suprapopulam planeta fara sa ne deschida altcineva ochii asupra acestui subiect ... inchipuiti-va insa ca aceasta sugestie nu o sa vina niciodata de la un om care nu are o imagine de ansamblu asupra societatii ... iar un astfel de om va fi mereu acuzat pentru orice scoate pe gura doar pentru simplul fapt ca este in postura respectiva

 

aceasta discutie acum 100 de ani ar fi fost o blasfemie acum este o nesimtire peste 50 de ani va fi o realitate cotidiana ... credeti ca in China de tampiti au de peste 30 de ani legile referitoare la limitarea numarului de copii pe familie ?

Editat de mau77mau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Africa si unele tari din Asia si America de Sud ar trebui sa ia masuri! Nu de alta, dar e nasol daca ideea lui Bill Gates incolteste si in mintea altora!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a aruncat şi Gates o piatră-n baltă şi voi acuma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu stiu ce sa spun de asta. Bill Gates este cel mai mare filantrop din lume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×