Sari la conținut
Forum Roportal
Kordell

Alegeri Locale 2008

Postări Recomandate

Am deschis acest topic pentru a ne face o idee despre alegerile locale si chiar cele parlamentare care au loc in iunie 2008. ce vreau de la voi ? :P. Raspunsuri, pareri, surse de informare, citate si asa mai departe. Hai sa despicam firul !

As vrea sa va intreb cine credeti ca are sanse la primaria capitalei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa... nu e nimeni interesat de alegerile locale? Sau asteptati sa inceapa campania? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aşteptăm să treacă ! ptr că , oricum, fiecare votează cu cine vrea şi din urnă iese cine trebuie

Caragiale trăieşte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am deschis acest topic pentru a ne face o idee despre alegerile locale si chiar cele parlamentare care au loc in iunie 2008. ce vreau de la voi ? :P. Raspunsuri, pareri, surse de informare, citate si asa mai departe. Hai sa despicam firul !

As vrea sa va intreb cine credeti ca are sanse la primaria capitalei ?

 

Dar cine candidează?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La noi se voteaza cu cel mai putin prost din cei prosti,cel mai putin rau din cei rai...deci prin selectie

ca intr-o relatie :elimini pe aia prostii ,apoi pe aia uratii :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am deschis acest topic pentru a ne face o idee despre alegerile locale si chiar cele parlamentare care au loc in iunie 2008. ce vreau de la voi ? :P. Raspunsuri, pareri, surse de informare, citate si asa mai departe. Hai sa despicam firul !

As vrea sa va intreb cine credeti ca are sanse la primaria capitalei ?

 

oprescu....cu conditia sa-i faca "lobby" Bunicutza :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma intereseaza primaria capitalei.... cat priveste primaria Clujului...nu ma intereseaza ca nu ma duc la vot ca iese tot Boc si strada mea iar nu o repara. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma intereseaza primaria capitalei.... cat priveste primaria Clujului...nu ma intereseaza ca nu ma duc la vot ca iese tot Boc si strada mea iar nu o repara. :D

 

Relax, si prietena mea Adriana locuieste pe o strada neasfaltata, in cartierul rezidential si de mari fite Zorilor...

 

So...deal with it. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai sunt tampitii care sa se duca la vot? Sa votez ce, un alt rahat dar de culoare diferita? Bla bla votul tau poate schimba ceva...schimba pe naiba ca oricum toti sunt pe mana si nu o sa faca niciodata mai nimic. Eventual iti arunca cu niste fantani sau borduri in ochi, vezi doamne ce au facut ei si noi sa ii votam. Barem in Bucuresti e crema idiotilor, sunt unul si unul. Dupa ciorbea, lis, basescu ce naiba poate sa vina mai aiurea...udrea poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×