Sari la conținut
Forum Roportal
lascu

Haine de club

Postări Recomandate

Salutare

Sunt noua pe forumul acesta

Am intrat pt ca sambata am o super petrecere si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac.

Vreau sa fie ceva mai deosebit.

Am cautat pe net bluze, tricouri, rochii mai deosebite si am gasit, printre altele, acest site.

Stie cineva cum sunt aceste tricouri cu egalizator ? Asa, in poza, arata misto. Si am vazut ca au si cu verde, culoarea mea preferata :)

post-138559-1203925954_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super tricoul :o::o: n-am cuvinte :) mai tare era sa se miste si oamenii...dar acum mai am si pretentii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E oribil... Iar aia cu "centrul atenţiei" cred că e valabilă şi pentru un clown :o:

Mai costă şi 120 lei...iar dacă varsă unul ceva pe tine rişti să devii cam "electric". :huh:

Sufletul unei petreceri indeed. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea cu egalizatorul e misto. Atata doar ca mi se pare nasol intr-un club sa te duci cu un tricou de asta ca arata ca in anii 80'. Unde naibii e moda? Cu tricou ma imbrac cand fac jogging, sau cand dorm. :blink: Intr-un club porti ceva mai trendy... nu un.... tricou.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne... ce.... tricou... :roll: Daca i se mai face multa reclama,parca vad ca o sa vedem in Bucuresti si in plina zi.Nimic nu ma mai surprinde... Originali sa fim,asta-i tot ce conteaza :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza sa fie ceva comod si sa-ti placa, nu neaparat "trendy". De fapt, in Romania e un intreg ceremonial pentru adolescenti inainte sa se duca in cluburi. Degeaba poarta haine de firma si isi fac freze de struti daca in fiecare week-end trag de o bere pana la 6 dimineata.

Editat de (Ne)simtescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da mai, dar daca eu ma simt bine in trening sa zicem, asta nu inseamna ca o sa ies cu el intr-un club, sau la vreo petrecere.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×