Sari la conținut
Forum Roportal
lascu

Haine de club

Postări Recomandate

...

Am cautat pe net bluze, tricouri, rochii mai deosebite si am gasit, printre altele, acest site.

Stie cineva cum sunt aceste tricouri cu egalizator ? Asa, in poza, arata misto. Si am vazut ca au si cu verde, culoarea mea preferata :cry:

 

Da...frumos tricou pentru o fata... :cry: ...pantaloni si pantofi nu au cu egalizator?...ca sa fii ,,,egalizata" de tot.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cele care vor Weekendul viitor sa fie in centrul ATENTIEi oriunde s-ar afla, datorita vestimentatiei purtate ...viziteaza: www.StarShinerS.ro We Dress StarS

post-119403-1207863982_thumb.jpg

post-119403-1207863991_thumb.jpg

post-119403-1207864000_thumb.jpg

post-119403-1207864014_thumb.jpg

post-119403-1207864029_thumb.jpg

post-119403-1207864047_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru cele care vor Weekendul viitor sa fie in centrul ATENTIEi oriunde s-ar afla, datorita vestimentatiei purtate ...viziteaza: www.StarShinerS.ro We Dress StarS

Hm. Si ma rog,unde poti purta astfel de haine? Poate doar in pat,acasa :jester: ,dar nici acolo, ca ma trage la shale ;)

 

Plus ca intr-una din poze, cea cu pantalonii verzi, aia nici n-are sutien , e la bustul gol... asa s-o imbraci pe prietena ta! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi iau haine de la hippie hippie shake de pe calea victoriei, aproape de piata amzei... de obicei baietii de acolo ma suna cand apare ceva care mi se potriveste... fiind un client fidel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi iau haine de la hippie hippie shake de pe calea victoriei, aproape de piata amzei... de obicei baietii de acolo ma suna cand apare ceva care mi se potriveste... fiind un client fidel

 

Dacă tu eşti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×