Sari la conținut
Forum Roportal
.I.

"Blocajul" numit Creier Reptilian

Postări Recomandate

masonii lucreaza cu ei insisi :)

 

stiti cum e distrasa atentia poporului de la adevaratele probleme politice care ne fac viata mizerabila? prin circ gen bahmuteanu si prigoana, iri si monica, vanatoarea lui tiriac etc etc

 

asa si voi acu, sa nu simtiti jocul subtil al constrangerilor o dati in reptilianita si etc ... hai sa fim seriosi

 

jocul masonic exista si asa de bine le merge cu de-astia care cred in crocodili, incat ... :bye:

 

cine o sa va apere de invazia reptiliana? ghiciti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medicina,Paranormal,Filozofie - Cine elibereaza reteta ?

Informare,Dezinformare,Intoxicare - apel la credibilitate/naivitate - Scopu?Avem de dat niste retete dar mai intai tre' sa facem rost de ceva bolnavi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faza cu reptilienii e bull shit/facatura ...

 

 

ella.....mama.....ai patit ceva...?.... :bye:

 

 

Pai aici vorbim de "creierul reptilian"....o componenta "palpabila" a instrumentului uman....manipulat....de...?....te las pe tine sa ghicesti....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da', is ciufuta :D ... ma 'nervati cu reptilienii astia

avand in vedere punctul nu stiu care numar (am impresia ca ultimul) din proiectul Blue Team e urmatorul: ca va fi invazia de extrateresti si vezi draga Doamne americanii ne vor salva si tot globul va fi recunoscator si se vor "supune" globalizarii americane drept ... "rasplata", ca ei is minunati

 

apai cum se poate realiza asta daca nu in prealabil pregatesti populatia cu povesti de genul astora cu reptilienii care ne fac si ne dreg din umbra si vezi draga Doamne atunci apar si saracii masoni ne salveaza de ei ....luandu-ne sub aripa lor protectoare 8)

 

eu apreciez informatiile stiintifice pe care le dai, :bye: toata stima, citesc cu interes...dar asta cu reptilienii nu :)

 

normal ca in fiecare om exista binele si raul... pe care il hranesti pe-ala il ai ... simplu, nu tre sa-mi scot bucati din creier :king:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa si cine creaza proiectul blue team? cu cine lucreaza masonii nu cu reptilienii?

 

corect ...cu reptilienii lucreaza masonii si religiile ...reptiliienii fiind samanta de oamenii proveniti pe linia lui Cain ! :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corect ...cu reptilienii lucreaza masonii si religiile ...reptiliienii fiind samanta de oamenii proveniti pe linia lui Cain ! :bye:

 

hai ca m-ai spart cu asta ...

aduci niste argumente la ceea ce spui, sau doar asa , ti-a soptit o voce langa ureche ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aduci niste argumente la ceea ce spui, sau doar asa , ti-a soptit o voce langa ureche ?

 

desigur...ABSOLUTUL MEU ....BIBLIA ;

 

10. Prin aceasta se cunosc copiii lui Dumnezeu şi copiii diavolului. Oricine nu trăieşte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
['prikindel18' date=Jan 20 2008, 10:52 PM' post='1285482]

Asta scrie in Biblie????

NU MERSI!

Dumnezeu sau Divinitatea sau cum s-o numi ea, ESTE IN INTERIORUL MEU!

 

Divinitatea este in interiorul tuturor

 

Si daca am ajuns pana aici cu "cunoasterea" este pentru ca mi-a ingaduit....

chiar,pana unde crezi ca ai ajuns cu cunoasterea? :bye:

 

si nu am sa fac nici o slujba... pentru ca nu vreau asta. tot eu stiu ce e mai bine sa fac.

 

:) bineinteles ca nu o sa faci nici o slujba! nici nu ma asteptam sa ai urechi de auzit..... dar vorba ta... tu stii mai bine

iar eu voi avea grija pe viitor sa fiu mai on-topic si sa nu -mi pierd timpul dand sfaturi la surzi 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne fereste! De unde a plecat acest topic si unde a ajuns...voi vedeti ca scrieti? Voi v-ati dat seama ca sinteti off topic cu mult :bye: .....Pe bune acum...chiar asa va bateti joc de omu asta care a scris niste informatii la un nivel foarte elevat si voi veniti si postati tampenii puerile si stupide ...intrebari nu aveti? Sau le stiti pe toate?

Rusinica! 8)

Si tu, ca sa le spui lor asta,ai dat copy la tot "romanul" postat de Infinitus? :king:

.............

Nu am inteles de ce :"topic redeschis"? :)

In reptobalauri,ingeri,arhangheli si alte bazaconii de genu'...eu,nu cred!

Aratati-mi si mie un babaubumbozaur din asta apoi,mai vorbim... :)

Infinitus...bre,matale esti reptilian!Parol... :)

Ti-am vizualizat probabil,creierul...asa arata... :D rosu si negru... :D

Iar cu biblia...nush ce sa zic;e si ea o parte a intregului...reptilian. :o: Treb'soara e ca toti...inclusiv apostolii,suntem muritori.Si neputinciosi...in corp material.Restul,e vax!

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

din punctul meu de vedere....topicul a fost deschis in...sincronicitate :D

 

bine ca macar Bagherra are simtul umorului...apreciat si de mine :bye: reptobalauri, babaubumbozaur....

 

hmm...rosu si negru arata si...camera in care statea "logodnicul" cand l-am visat prima oara :)

 

iar Biblia....complicata rau pentru mintea mea...care abia a reusit sa ajunga la nivelul 2 al jocului numit "cunoastere"

 

dar ce a scris nelu28....am inteles pana la urma, avea dreptate, dar in contextul general al Bibliei, nu doar in pasajele respective.

 

acum m-am apucat de citit "profetiile" sa-i mai dau in nas un pic creierului reptilian 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×