Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

a aparut un nou site romanesc, goth, cu scop necomercial, dedicat promovarii acestei subculturi in Romania ->

www.lux-noctis.ro

ok ... deci are rol de promovare ... dar spunem şi mie ce diferă acest site de alte 1863457 de site-uri despre muzica gothic!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok ... deci are rol de promovare ... dar spunem şi mie ce diferă acest site de alte 1863457 de site-uri despre muzica gothic!?

 

e site dedicat promovarii subculturii, adica nu numai a muzicii ci si a artei, a literaturii, etc. cu ce difera? difera prin faptul ca este romanesc. ca este primul din tara, care are forum. ca este primul din tara care are newsletter. totul pe tema goth

Editat de adidinc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e site dedicat promovarii subculturii, adica nu numai a muzicii ci si a artei, a literaturii, etc. cu ce difera? difera prin faptul ca este romanesc. ca este primul din tara, care are forum. ca este primul din tara care are newsletter. totul pe tema goth

şi de ce crezi că e primul din ţară !? Eu am mai vazut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e primul cu newsletter si forum. mai e darkromania, pe goth, care nu are acestea, insa atinge mai mult alte puncte. mai gaseste-mi un site romanesc, pe tema goth-ului, daca poti. te provoc. gaseste si imi plec capu in fata ta

hm...momentan nu am niciunul

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
metalhead e site de metal. rock. lux-noctis e pe goth; metalhead nu e 100% goth? nu mai spune, eu credeam ca e...

stii care e diferenta dintre goth si rock? inca ceva: metalhead e batran. stii de ce nu iti mai vine in minte vreunul? pentru ca nu mai exita. ramane valabila propunerea mea, chiar imi plec caciula, rahat, ti-o trimit prin posta daca vrei

ce te-ai aprins aşa !? şi da ştiu care e diferenţa dintre goth şi rock ... probabil ai dreptate şi nu mai există , and who care?

Dar dacă m-ar interesa un site unde să aflu ceva despre un album gothic , un concert cu o trupă gothică , o informaţie aş alege metalhead

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×