Sari la conținut
Forum Roportal
jason

intalnire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fetelor...sariti cu idei...am ochit o tipa dintr.o clasa vecina, de vreo cateva zile, am vb cu ea p mess, si as vrea sa o invit la o intalnire...o plimbare cva...credeti k e prea repede...si dk i.as oferi un trandafir...ar putea sa interpreteze gresit, adik in sensul k ma grabesc sau cva de genul asta? voi la ce v-ati astepta?? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde ce intentii ai.

Vrei sa i-o tragi,sa iti scuturi palaria si sa mergi mai departe? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde ce intentii ai.

Vrei sa i-o tragi,sa iti scuturi palaria si sa mergi mai departe? :tease:

 

 

nu...in nici un caz...tin foarte mult la ea...chiar cand ma gandesc la ea...nu ma mai pot gandi la astfel de lucruri....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu...in nici un caz...tin foarte mult la ea...chiar cand ma gandesc la ea...nu ma mai pot gandi la astfel de lucruri....

 

 

da,da ,si marmota .................

stii ,cand iei in tinta prada ,o impusti si cam asta e farmecul vanatorii ,a cazut .............odata cazuta ,victima devine neinteresanta,cauti alta care sa evite luneta mai bine .....:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu...in nici un caz...tin foarte mult la ea...chiar cand ma gandesc la ea...nu ma mai pot gandi la astfel de lucruri....
Mda...dar acum daca pica,pica...n-o sa refuzi o don`soara,ca un marlan,nu? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,da ,si marmota .................

stii ,cand iei in tinta prada ,o impusti si cam asta e farmecul vanatorii ,a cazut .............odata cazuta ,victima devine neinteresanta,cauti alta care sa evite luneta mai bine .....:D

Dacă ar fi să fiu măgar, aş presupune că acest mod de a vedea lucrurile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...dar acum daca pica,pica...n-o sa refuzi o don`soara,ca un marlan,nu? :tease:

pai nah....n.as putea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...dar acum daca pica,pica...n-o sa refuzi o don`soara,ca un marlan,nu? :tease:

Să ştii că am spus de multe ori "nu". Şi chiar mi-a făcut plăcere să spun "nu",

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,da ,si marmota .................

stii ,cand iei in tinta prada ,o impusti si cam asta e farmecul vanatorii ,a cazut .............odata cazuta ,victima devine neinteresanta,cauti alta care sa evite luneta mai bine .....:tease:

 

 

nuj daca in cazul meu ar fi la fel...daca descoperi u la asa zisa "victima" cam ceea ce.ti doresti nuj daca ti.ar mai trebui o a doua, nah , asta depinde de caracterul fiecaruia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Să ştii că am spus de multe ori "nu". Şi chiar mi-a făcut plăcere să spun "nu",

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×