Sari la conținut
Forum Roportal
snow white

De care foen sa imi iau?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna. vreau sa imi iau un foen nou, dar nu stiu pe care sa il aleg. sa imi iau din acela care intinde parul in timp ce il usuca sau din acela du mai multe locuri prin care iese aerul pt volum? voi de care aveti? care e mai bun? mentionez ca parul meu nu e drept ci ondulat,, dar imi place cum imi sta si cu el drept si cu volum si carliontzat. care e mai eficient?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti sugerez unul "Dry and straighten" il usuca si il indreapta ... sau unul cu mai multe accesorii. Sa te uiti la putere ... sa fie 2000 sau 2200 watt si cu 3 setari pentru viteza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti sugerez unul "Dry and straighten" il usuca si il indreapta ... sau unul cu mai multe accesorii. Sa te uiti la putere ... sa fie 2000 sau 2200 watt si cu 3 setari pentru viteza.

 

 

multumesc . tu de care ai? tot deasta? e bun?

Editat de anditzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu din cate stiam nu sunt bune foen-urile care usuca si indreapta in acelasi timp...daca vrei sa iti indrepti parul mai bine iti iei un foen normal cu perie cum sunt cele de la philips cu care iti usuci parul si apoi il intinzi cu placa.

eu am de la philips, il am de mai bine de 5 ani...si inca da cele mai bune rezultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am feon foarte bun,dar de frica sa nu-mi ard parul,il las sa se usuce natural,mai ales cand stiu ca stau in casa,nu mai ies.ai face bine sa ti-l stergi cu prosopul dupa baie,spoi l-ai putea lasa sa se usuce natural.s-ar mentine mai bine si nu s-ar mai arede asa rau.varfurile mele nu sunt despicate nici dupa un an.bineinteles ca il intretin cu un ulei cu care ma dau inainte cu cateva ore de spalare pe cap.il las sa actioneze la radacina si la varfuri bine.previne caderea parului,matreata,sebumul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×