Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Parfumurile cu feromoni sunt comparate cu...florile aromate care atrag bondarii, albinele, care atrag! In acest perimetru se ramarca parfumul Chanel No 5. Mai sunt multe. Ce parere aveti, le folositi, le cunoasteti, functioneaza?

 

Parfumurile cu feromoni sunt comparate cu...florile aromate care atrag bondarii, albinele, care atrag! In acest perimetru se ramarca parfumul Chanel No 5. Mai sunt multe. Ce parere aveti, le folositi, le cunoasteti, functioneaza?

Cred ca nu e o problema daca se dau exemple, nu se face reclama, aceste parfumuri de lux nu au nevoie de asa ceva. Avem noi nevoie de cunoastere...stiti, asta inseamna putere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am succes cu topicul, cu toate ca doream sincer sa stiu parerea dumneavoastra. OK, dau niste adrese

1. www.mqm.ro/Pheromon (html 14k)

2. www.nebunii.roshowtopic

3. Parfumuri: Chanel no 5, Paco Rabbanne "La Nuit", Armani Emporio She, si inca vreo 100! Exista si copii (accent pe "o") cu feromoni.

Succes! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3. Parfumuri: Chanel no 5, Paco Rabbanne "La Nuit", Armani Emporio She, si inca vreo 100! Exista si copii (accent pe "o") cu feromoni.

ai toata lista ??? O vreau si eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vrajeala...daca ar fii asa am fii toti calare unii pe altii cum ne-am prinde...si oricum nu functioneaza....numai sa dai cu tona...dute in discoteca sau in bar /restaurant etc unde sunt zeci de parfumuri ...sa vad al cui nas mai detecteaza feromonii artificiali . :o: ...sincer am facut si experimentul asta si functioneaza doar daca e la ovulatie si nici atunci nu e sigur ...poate era farmecul meu 8) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parfumul cu feromoni trebuie folosit de ambele parti,pentru a avea efectul dorit

 

Am aflat ca feromonii functioneaza deosebit la varii persoane, asa ca s-ar putea sa aplici feromonul ala...rau!

Ma bazez pe feromonii naturali, fara grija! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut azi o sticla foarte speciala de apa de colonie de LIZ CLAIBORNE, se numeste: CURVE !!! pentru barbati a fost creat in 1996 dar pana azi nu l-am vazut pe rafturi !!!

http://www.ubid.com/Liz_Clairborne_SET_(CU...a801167797.html

 

 

Interesant...CURVE adica CURBE, banuiesc, din english!

Exista, totusi, parfumurile amintite aici, adica cele cu feromoni. Am citit un articol, gasiti si pe google, despre parfumurile cu feromoni. Sunt anumite parfumuri care se vand atat in varianta simpla, costa cam cu un milion mai putin decat in varianta cu feromoni, ex Chanel no 5!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×