Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Sansele Stelei s-au diminuat

Postări Recomandate

Dupa meciul de aseara cu Parma sansele Stelei sa-au diminuat.

Mare pacat. :)

Daca am fi reusit un egal eram ca si calificati, si am fost atat de aproape ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sanse mai sunt... avand in vedere ca toate echipele sunt la egalitate de puncte (daca nu ma insel :) ) cred ca Steaua mai are posibilitatea sa ajunga in primavara europeana... trebuie sa obtina cam 4 punce in cele doua confruntari care au mai ramas de disputat... insa daca joaca precum a facut-o aseara, nu stiu daca va reusi sa scoata vreun punct... trebuie sa se mobilizeze si sa incerce sa faca un joc asemanator cu cel aratat in meciul cu belgienii... :) ;) :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uitam ca in meciul cu belgienii am avut sansa. Steaua a jucat bine dupa autogol.

Cine stie cu sprijinul spectatorilor si al divinitatii poate ne vom califica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

steaua poate reveni!eu nu sunt stelist dar am incredere + ca o echipa romaneasca trebuie sa ne reprezinte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data fumurile urcate la capul unor jucatori si-au spus cuvantul. Echipa a jucat prost, foarte prost, dar ce ma deranjeaza pe mine e ca dupa meci , probabil ofticat pe ziaristii romani (?!?!) , 'nenea' Zenga a intrat in "silenzio stampa" - iar cu presa italiana , inainte de joc, era cum nu se poate mai amabil . Dar de unde si pana unde atatea fumuri si fite ? Ar trebui sa ii fie rusine ca nu are nici macar puterea sa declare ca echipa a fost jalnica. M-am saturat de specimenele astea din fotbalul romanesc care altceva in afara de silenzio stampa nu mai stiu . RUSINE !!

 

PS: Asta e echipa care vroia sa joca finala cupei UEFA ??? ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca sansele Stelei sa-au diminuat,eu inca mai sper intr-o calificare!Cred totusi ca,o mare parte din vina in ceea ce priveste meciul de la Parma,a avut-o Zenga!Tactica impusa de el a fost o mare greseala...au jucat numai pe varfuri,nelegand mai mult de 2 pase intr-o faza,si asta i-a costat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca sansele Stelei sa-au diminuat.A jucat doar un meci, ce sunteti asa pesimisti si totusi a jucat cu Parma care are un nume.A jucat foarte prost intr-adevar dar asta nu inseamna ca nu mai au sanse.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu cred ca sansele Stelei sa-au diminuat.A jucat doar un meci, ce sunteti asa pesimisti si totusi a jucat cu Parma care are un nume.A jucat foarte prost intr-adevar dar asta nu inseamna ca nu mai au sanse.

Nu suntem pesimisti,suntem doar realisti! ::cry::

Nici unul dintre cei care au postat pana acum aici nu a scris ca Steaua nu mai are sanse ci doar ca sansele echipei sa-au diminuat! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

totul tine de mentalitate si cred ca poate face o foarte frumoasa surpriza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×